Як фарбувати круглі очі.

Володаркам очей круглої форми можна позаздрити: такі очі виглядають виразно і яскраво, майже не потребуючи додаткової коригуванню. Єдине з того, що слід робити таким красуням - подовжити форму очей, роблячи їх злегка схожими на мигдаль.
Вам знадобиться
  • - тіні для повік декількох відтінків;
  • - подовжує туш для вій;
  • - підводка для очей.
Інструкція
1
Нанесіть тіні середнього або світлого (але не темного) відтінку рівномірно на всю поверхню століття, тобто створіть основу для подальшого макіяжу очей.
2
Візьміть тіні на тон темніше основного і розтушуйте по століттю, роблячи акцент на зовнішньому куточку очі , щоб він візуально подовжився.
3
Проведіть лінію тонким пензликом легкими рухами по всьому нижньому століттю тими ж темними тінями, злегка розтушувавши їх у зовнішнього куточка очі . Повинен вийти трикутник в області зовнішнього куточка очі - саме цей ефект додасть необхідну мигдалеподібного.
4
Використовуйте рідку підводку або контурний олівець для очей і тонкою лінією підкресліть верхню лінію вій.
5
Намалюйте невеликі стрілки, злегка виходять за межі зовнішнього куточка верхнього століття для того, щоб надати круглим очі м східний шарм. Можна зробити лінію стрілки трохи ширшою, ніж у внутрішнього куточка очі .
6
Візьміть подовжує туш для вій і проведіть по віям не вгору, а трохи навскоси, подовжуючи і як би витягаючи у напрямку до зовнішнього куточка очі . Не наносіть туш на вії нижньої повіки, а фарбуйте тільки верхні вії, це позбавить ваші очі від непотрібного обсягу. Використовуйте туш чорного або темно-коричневого кольору для того, щоб додати глибину і таємницю круглим очі м - це завершальний штрих такого макіяжу.
7
Використовуйте невелику хитрість: при бажанні залишити форму круглих очей без зміни і лише злегка додати погляду глибини - рівномірно розтушуйте по верхньому століттю тіні одного тону.
8
Користуйтеся двома типами тіней - матовими (основа) і блискучими (створення трикутника), це сприяє ще більшому візуальному подовженню форми круглих очей.