Як вибрати тему проекту.

При виборі теми курсового, шкільного, наукового або будь-якого іншого проекту потрібно пам'ятати ряд важливих речей. Знаючи правила вдалою теми, шляхи освітлення та актуальність порушених проблем, ви легко зможете створити прекрасний проект. Вибирайте тему, слідуючи наступним етапам, і все вийде.
Інструкція
1
Вибирайте актуальні теми. Це самий просто спосіб потрапити в точку. Пишіть про те, що викликає питання і суперечки, про те, що завжди на слуху і часто піддається сумнівам. Це хороший спосіб не тільки зробити успішний проект, але й бути людиною, підкованим в масово обговорюваних питаннях.
2
Подивіться аналітику Google або Яндекс. Проаналізуйте, що найчастіше люди шукають в інтернеті. Коли у людини з'являється питання, перше, куди він піде за відповіддю - інтернет. Користуйтеся цим, намагайтеся пов'язувати тему проекту з часто затребуваними речами.
3
Проаналізуйте складність написання проекту . Не завжди рідкісна і цікава тема краще сіркою і з першого погляду посередньої. Ви можете взяти складну тему, але не впоратися із завданням і неточно або не до кінця розкрити її - це набагато гірше, ніж проект по менш важливою, але досконально проробленої темі.
4
Проаналізуйте книги і ресурси, які вам доступні. Щоб зрозуміти, чи здатні ви написати і розкрити обрану тему проекту , відвідайте бібліотеки, подивіться в інтернеті, які є книги на цю тему і офіційні ресурси, пов'язані з вашим проектом. З'ясуйте все, що у вас є і спробуйте поставити план вашої роботи, якби ви її взяли. Якщо він повністю підходить під поставлені перед вами рамки, сміливо беріться за цю тему. Якщо ж у вас виникають труднощі з пошуком матеріалу, краще від теми відмовитися.
5
Складіть список з 10-15 вподобаних вам тем. Оцініть за 10-бальною шкалою, актуальність, цікавість і простоту написання кожної з тем. Складіть отримані показники і залиште 5 з найбільшим вийшов рейтингом.
6
Оберіть одну з решти тем. Не обов'язково вибирати саму "вдалу" тему. Багато чого буде залежати від вашого особистого інтересу до піднятої проблеми. Якщо тема зацікавить вас, то і ви зможете зацікавити їй публіку.