Як зробити проділ зигзагом.

Ви вирішили поміняти свою зачіску, але не знаєте, на чому зупинити вибір. Спробуйте для початку внести невелику різноманітність в свій стиль. Для цього не обов'язково стригти волосся. Зробіть проділ "зигзаг". Він дуже легкий у виконанні і вам не знадобляться професійні навички. Свою популярність проділ придбав завдяки тому, що візуально збільшує обсяг ваших волосся.
Інструкція
1
Вимийте волосся і просушіть їх рушником до стану легкої вологості. В ідеалі, для додання зачісці пишності, можна провести филировку волосся за допомогою спеціальних ножиць. Але не кожен здатний зробити це самостійно, в домашніх умовах.
2
Приготуйте необхідні для укладання речі. Для додання обсягу вашої зачісці використовуйте невелику кількість пінного фіксатора або мусу. Крім створення об'єму, вони допоможуть зробити вашу зачіску більш стійкою.
3
Визначтеся, в якому місці буде проходити проділ - збоку або по середині.
4
Візьміть гребінець з довгим тонким кінцем і з її допомогою проведіть лінію у формі дуги від одного вуха до іншого. Дуга повинна проходити через верхню точку тім'ячка. Волосся відокремленою зони зачешите вперед так, щоб вони падали на ваше обличчя.
5
На лінії отриманого дугообразного проділ а намітьте точку, від якої і будете починати роботу по створенню проділ а. Чим далі ця точка буде знаходитися від центру дуги, тим ширше буде отриманий «зигзаг». Приміром, ви віддали перевагу почати з лівого боку.
6
Тонким кінцем гребінця проведіть косу лінію зліва направо. Волосся відокремлені цією лінією зачешите в праву сторону. Потім проведіть таку ж лінію, але вже справа наліво. Тепер видавіть трохи мусу або пінного фіксатора на пальці і змочіть отриманий «зигзаг» проділ а і утворену пасмо, зачешите її в ліву сторону.
7
Продовжуйте таким чином формувати "зигзаг", поки не дійдете до лінії лоба. Не забувайте кожну пасмо, яку ви відокремили за допомогою гребінця обробляти фіксуючим засобом. Намагайтеся точно і прямо проводити всі лінії, зберігаючи приблизно однакову ширину ламаної лінії на всій протяжності вашого «зигзага». Обробка мусом або фіксатором допоможе вам зберегти зачіску протягом декількох днів.