Як розтопити свічку.

Щоб створити в квартирі святковий настрій, можна прикрасити приміщення красиво оформленими свічками. Але для цього зовсім не обов'язково залишати значну суму грошей в магазині подарунків. Зробити незвичайні прикраси можна самостійно, використовуючи в якості основи залишки від вигорілих свічок і красиві формочки. Щоб парафін прийняв бажані обриси, його потрібно спочатку розплавити. Правильно розтопити основу для майбутніх виробів можна за допомогою декількох простих дій.
Вам знадобиться
  • - залишки старих свічок;
  • - ніж;
  • - каструля;
  • - металева кружка;
  • - дерев'яна паличка;
  • - плита.
Інструкція
1
Розріжте кожен недогарок свічки на 2-3 частини і видаліть гноти. Подрібніть парафінові залишки за допомогою ножа і складіть їх в металеву кухоль.
2
Наповніть каструлю водою таким чином, щоб рівень рідини був не більший, ніж висота гуртки з парафіном. Помістіть ємність з подрібненими залишками свічок всередину посуду з водою. Поставте каструлю на плиту і підігрівайте воду на слабкому вогні до тих пір, поки парафін в гуртку чи не стане рідким.
3
Для додання виробу урочистого вигляду додайте в кухоль потрібну кількість блискучих блискіток, бісеру, кольорових ниток або висушених квітів. Потім перемішайте ці елементи дерев'яною паличкою з рідкою основою.
4
Для додання майбутньої свічці іншого кольору подрібніть кольоровий воскову крейду або зробіть суміш з невеликої кількості масляної фарби і бензину з розрахунку 1 г барвника на 100 г розплавлених залишків свічок. Вилийте приготовлену фарбу в розплавлений парафін.
5
Щоб забарвлення виробу була однотонною, ретельно перемішайте влити фарбу з парафіном. Якщо ж ви хочете отримати свічку, прикрашену кольоровими розводами, то не змішуйте компоненти, що знаходяться в гуртку.
6
Для того щоб при горінні свічки, приміщення наповнювалося приємним запахом, додайте в рідкий парафін кілька крапель ароматичного масла лаванди, ванілі або апельсина або всипте дрібку сухих духів. Ні в якому разі для ароматизації вироби не використовуйте рожеве масло, так як воно при горінні дає неприємний запах і кіптява.
7
Для плавлення свічок не використовуйте скляний посуд, так як такий матеріал може легко тріснути. Не допускайте попадання води в розплавлену основу для свічки, тому що в цьому випадку форма готового виробу буде неоднорідною. Не намагайтеся використовувати для розтоплення парафіну мікрохвильову піч, оскільки може статися спалах.