Як підключитися до віддаленого комп'ютера через інтернет.

Завдяки високому рівню розвитку сучасних комп'ютерних технологій, сьогодні можна легко підключитися до віддаленого комп'ютера . Для цього знадобиться підключення до інтернету та виконання низки нескладних дій.
Інструкція
1
Це з'єднання можна організувати, скориставшись стандартною процедурою Windows: «Підключення до віддаленого робочого столу» .Якщо на віддаленому комп'ютері налаштований прийом віддалених підключень, то через деякий проміжок часу, у вас на робочому столі з'явиться віддалений робочий стіл (перед цим вам необхідно ввести логін та пароль користувача віддаленого комп'ютера).
2
Крім того, можна скористатися розширеною настройкою сполуки при підключенні до віддаленого комп'ютера . Для цього клікаєм по кнопці «Параметри».
3
Далі, вибираємо крайню ліву вкладку «Загальні». Тут потрібно ввести ім'я користувача в рядку «Користувач», це ім'я буде використовуватися при підключенні до віддаленого комп'ютера . Запам'ятати мій вибір для подальшого багаторазового використання можна в «Параметри підключення».
4
Вкладка «Екран», призначена для зміни параметрів віддаленого робочого стола, таких як розмір і глибина кольорової палітри.
5
За допомогою вкладки «Локальні ресурси», можна переносити з віддаленого комп'ютера звук, використовувати поєднання клавіш і підключати локальні пристрої (принтери), або використовувати буфер обміну.
6
Підключаючись до віддаленого комп'ютера , можна запускати будь-яку програму, ця програма вказується у вкладці «Програми». Поставте галочку і вкажіть шлях до програми і робочої папці.
7
Вкладка «Додатково», призначена для вибору швидкості підключення, а також для включення/відключення деяких можливостей, як фоновий малюнок, теми, згладжування шрифтів і т.д.
8
Остання, крайня праворуч, вкладка - «Підключення» дозволяє упевнитися в тому, що ви дійсно підключаєтеся до потрібного вам віддаленого комп'ютера (перевірка справжності сервера), а також здійснити додаткову настройку з'єднання (параметри підключення через шлюз служб).
Зверніть увагу
Увага! Для підвищення безпеки підключення до інтернету, рекомендуємо змінити порт підключення, використовуваний за замовчуванням, на нестандартний.