Як відправити кілька повідомлень одразу.

Буває так, що необхідно відправити кілька повідомлень за один раз. Зазвичай так поширюються анекдоти, оголошення та інша інформація. Для цього є спеціальні сервіси і програми. Вони в один мить відправлять ваші повідомлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма ePochta Mailer 4.2
  • - на додаток програма ePochta Subscription Manager
Інструкція
1
Наприклад, ви можете зареєструватися на сайті pistonposter.сom. Даний сервіс працює стабільно. Тут надається можливість створювати свої проекти або блоги. Зайдіть в розділ «Проекти». Введіть свій текст, який ви плануєте розповсюдити. Можете також знайти опцію «Дія», під якою є кілька значків. Виберіть зображення листка. З'явиться вікно «Відправити повідомлення». Вкажіть, куди і кому будуть відправлені ваші листи, і натисніть кнопку «Відправити».
2
У соціальній мережі Vkontakte теж можна відправляти одночасно декілька повідомлень . Для цього зайдіть в розділ «Мої повідомлення» і натисніть на кнопку «Написати повідомлення». Введіть потрібний вам текст і в поле «Одержувач» виберіть тих людей, яким хочете відправити ваші листи.
3
ePochta Mailer 4.25 - програма для відправки повідомлень . Вона дозволяє робити масові розсилки адресатам. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Знайти можна на сайті soft.softodrom.ru. Імпортуйте в неї потрібні e-mail і імена ваших адресатів. Додайте текст, призначений для відправлення. Після цього натисніть на кнопку «Старт». Протягом декількох секунд всі вони будуть доставлені.
4
Паралельно з даною програмою бажано встановити і ePochta Subscription Manager. Вона буде потрібна для масових розсилок. Після установки на комп'ютер, програма автоматично інтегрується в ePochta Mailer.
5
Щоб додати адреси, натисніть на кнопку «Імпорт». Крім того, ePochta Subscription Manager самостійно зможе керувати вашої електронної поштою. Зайдіть в «Налаштування» і встановіть потрібні вам параметри. Для відправки повідомлення, введіть текст і адреси електронної пошти. Доставка адресатам відбудеться протягом декількох секунд. ePochta Subscription Manager дозволить вам швидко працювати з повідомленнями.