Як зняти патрон шуруповерта. Як відремонтувати редуктор шуруповерта самому.

Шуруповерти з'явилися на російському ринку порівняно недавно. Своєю появою на світ вони зобов'язані космічними технологіями, оскільки перші шурупокрути використовувалися для проведення ремонтних і монтажних робіт у відкритому космосі. «Спустившись» на землю, вони перетворилися на різновид ручного електричного інструменту, призначеного для закручування або відкручування гвинтів. У деяких випадках шуруповерт працює, як дриль.
Вам знадобиться
  • шестигранний ключ
Інструкція
1
Одним з основних елементів шуруповерта є кулачковий патрон, що представляє собою порожній циліндр з регулювальним кільцем або гільзою. Підставою кулачковий патрон кріпиться на вал шуруповерта , для чого в його корпусі пророблено спеціальний отвір з різьбленням або конусної поверхностью.Верхняя частина патрон а призначена для закріплення насадок. Іноді виникають ситуації, при яких патрон необхідно замінити, що ставить багатьох власників шуруповертов в глухий кут, оскільки ніде про це нічого не сказано. Тому на допомогу приходить кмітливість і розрахунок. Один із способів зняття патрон а - за допомогою шестигранного ключа на 10 мм.
2
Короткий кінець шестигранного ключа затисніть в патрон і зробіть короткострокове включення шуруповерта з таким розрахунком, щоб затиснутий ключ вільним кінцем на повній швидкості вдарив об поверхню стола.Прі справному редукторі даний спосіб вельми ефективний. При несправному редукторі шпиндель затискається в лещата, сам редуктор підлягає розбиранню, а патрон демонтується за допомогою шестигранного ключа.
3
Інший спосіб: спочатку викрутити гвинт, що фіксує патрон на валу. Гвинт має ліву різьбу, тому і крутити його потрібно за годинниковою стрілкою.
4
Далі все йде по вже знайомим сценарієм: в патрон затискається шестигранник, який потрібно спробувати різко із зусиллям повернути проти годинникової стрілки.
5
Якщо спроба не увінчалася успіхом, можна спробувати вдарити по вільного кінця шестикутника молотком. У деяких моделях шуруповертов всередині патрон а є спеціальний гвинтик. Щоб його побачити, потрібно максимально розвести губки патрон а, заглянути всередину і якщо він там є, відкрутити.
6
Щоб не виникали подібні ситуації, виготовлювачі шуруповертов настійно рекомендують не перевантажувати їх, оскільки вони не розраховані на безперервну експлуатацію. Після 15 хвилин роботи слід робити перерву і почекати поки температура корпусу зрівняється з навколишнього температурою.