Як розрахувати рейтинг.

Рейтинг - слово настільки звичне, що люди вже не замислюються про його сенс і системі підрахунків, з якої він народжується. Поняття це увійшло в повсякденне життя, вирвавшись з галузі соціології. І означає воно позицію або місце досліджуваного процесу або предмета в сукупності інших об'єктів цього класу. Традиційно виражається в числовому еквіваленті або у відсотках.
Інструкція
1
Потрапити в таблицю рейтингу може абсолютно будь-які явища, предмети або навіть особистості. Найчастіше це медійні персонажі, відомі люди зі «зоряним» статусом. Але найпоширенішим зараз є рейтинг сайтів та їх контенту в пошуковій системі. Ця сфера привертає все більше число людей.Еслі вам цікаво інтернет-простір і у вас вже є свій власний сайт, на якому можна заробляти гроші, то вам впору задуматися про реєстрацію свого бізнес - дітища в рейтингу. Схема проста: чим вище ваш сайт в таблиці рейтингу, тим більша ймовірність, що відвідає користувач саме ваш сайт. А від відвідуваності капають і грошики і бали для подальшого просування в рейтингу. До того ж з рейтингом набагато зручніше, ніж, наприклад, з реєстрацією в якому-небудь каталозі.
2
Тому просто зареєструйте в рейтингу свій сайт і вас відразу ж занесуть в протоколи. Розрахунок рейтингу в цьому випадку йде від кількості відвідувачів вашого сайту. Тому для початку необхідно дотримуватися просте правило: поки ваш сайт не стане популярним і відвідуваність його не дорівнюватиме 500 - 1000 осіб на добу, краще зареєструватися в маловідомому рейтингу. А от коли відвідуваність підвищиться, то дохід і лідируючі позиції будуть приносити вже популярні і великі рейтинги.
3
Ось список декількох найбільших рейтинг - систем: Rambler Top100, TopList, 1000 Stars, One.Ru. Це російськомовні рейтинги. У таких системах вам не доведеться нічого підраховувати самому, весь процес автоматизований. Ви можете дізнатися свої дані і позиції за день, тиждень і будь-які інші статистичні дані, передбачені рейтингом.
4
Ну а якщо вас цікавить тільки статистика, яку надають такі рейтинги, то вам простіше буде поставити простий лічильник, без рейтингу, але він буде фіксувати всі необхідні вам статистичні дані: від кількості переглядів певної статті до кількості відвідувачів за годину, день і т.д.