Як прописати жорсткий диск. Як у биос прописати другий диск.

Для збільшення функціональності системи іноді потрібно встановити на комп'ютер додатковий жорсткий диск . У сучасному комп'ютері BIOS визначають вінчестер автоматично, а якщо і виникають проблеми, то в основному через неправильно приєднаних контактів або просто неконтакт. Але жорсткий диск можна встановити і на дрімбокс, щоб перетворити його в крутий мультимедійний центр. У цьому випадку жорсткий диск необхідно ініціалізувати, прописати.
Інструкція
1
Зніміть верхню кришку дрімбокс, акуратно відкрутіть гвинти і зніміть шасі для установки HDD (жорсткого диск а).
2
Прикріпіть вінчестер до шасі, підключіть до нього SATA-шлейф (додається в комплекті до дрімбокс), і знову встановіть шасі в корпус дрімбокс, закріпіть гвинтами.
3
Вимкніть SATA-роз'єм тюнера, на його місце підключіть роз'єм вінчестера, підключіть роз'єм живлення. Укладіть шлейф SATA всередині корпусу таким чином, щоб він не порушував вентиляцію процесора і не заважав закрити верхню кришку. Поставте кришку на місце.
4
Увімкніть дрімбокс, увійдіть в блю-панель, виберіть пункт Devices Manager (Диспетчер Пристроїв) - ОК. Дрімбокс покаже встановлений диск .
5
Щоб відформатувати диск , натисніть кнопку «Ініціалізація». Система попередить про втрату всіх даних на жорсткому диск е і почне процес форматування. Це займе деякий час.
6
Після закінчення форматування перезавантажте дрімбокс. Знову увійдіть в панель, виберіть пункт Devices Manager (Диспетчер Пристроїв) - ОК. У вікні ви побачите докладну інформацію про додаткове жорсткому диск е, точці його монтування, файлової системи. Перевірте налаштування диск а.
7
Створіть у кореневому каталозі вінчестера папку/movie для можливості запису на жорсткий диск . Перевірте функцію запису.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що будь-яке непрофесійне втручання в «програмну життя» вашої техніки може призвести не тільки до безповоротної втрати даних, але повної її загибелі. Не завжди навіть майстри сервісних центрів беруться виправляти помилки недосвідчених програмістів, тому, якщо у своїх силах ви не впевнені, залиште цю справу професіоналам.