Як налаштовувати комп'ютерні мережі.

Більшість провайдерів безкоштовно налаштовують ваш комп'ютер або ноутбук при підключенні. Але якщо потрібно створити мініатюрну домашню локальну мережу з доступом в інтернет, то дані маніпуляції доводиться проводити самостійно.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Для побудови і настройки власної домашньої локальної мережі вам буде потрібно мережевий концентратор. Якщо ви плануєте забезпечити доступом в інтернет всі комп'ютери і ноутбуки майбутньої мережі , то краще використовувати маршрутизатор або Wi-Fi роутер.
2
Придбайте одне з цих пристроїв. При виборі між маршрутизатором і Wi-Fi роутером потрібно керуватися наявністю або відсутністю ноутбуків в майбутній мережі .
3
Для підключення до мережі і комп'ютерів і ноутбуків використовуйте Wi-Fi роутер. Підключіть цей пристрій до кабелю провайдера. Для цього використовуйте порт Internet або WAN в пристрої.
4
Попередньо скачайте з офіційного сайту виробника даного обладнання останню версію програмного забезпечення для нього. Підключіть Wi-Fi роутер до комп'ютера або ноутбука, на якому знаходиться файл з прошивкою. Використовуйте для цього будь LAN-порт.
5
Відкрийте ваш браузер і введіть в адресному рядку адресу наступного формату: http://192.168.0.1, де цифри означають IP-адресу пристрою. З'ясувати його ви можете, уважно вивчивши інструкцію.
6
Відкрийте пункт «Версія ПО» або Firmware в меню Tools. Натисніть кнопку Browse, вкажіть шлях до файлу-прошивці і натисніть Update. Перезавантажте роутер.
7
Відкрийте пункт «Налаштування мережі » або Internet Connection Setup. Заповніть неодиму поля так, як цього вимагає ваш провайдер. Обов'язково введіть логін і пароль доступу до інтернету.
8
Перейдіть до пункту "Мережа Wi-Fi» або Wireless Setting. Відкрийте панель налаштувань бездротової мережі . Задайте ім'я і пароль для вашої майбутньої мережі . Вкажіть тип передачі даних і варіант шифрування, наприклад 802.11g і WPA-PSK.
9
Збережіть настройки. Перезавантажте Wi-Fi роутер. Підключіть всі комп'ютери до портів LAN пристрою, а ноутбуки - до бездротової точки доступу.