Як бути начальником охорони.

Ось і настав довгоочікуваний момент, коли ви дочекалися підвищення, отримали високу посаду начальника охорони . Але зараз доведеться виконувати нові обов'язки, нести відповідальність за роботу інших людей, які будуть вам підкорятися. З чим же стикається начальник охорони в роботі?
Вам знадобиться
  • засоби індивідуального захисту, зброя, форма
Інструкція
1
Якщо ви стали начальником охорони , забезпечуйте захист охоронюваних об'єктів від крадіжки, злочинних посягань, громадських заворушень і так далі.
2
Слідкуйте за справністю і належною роботою сигналізації, вживайте заходів щодо усунення неполадок, якщо це буде потрібно. Уважно придивіться до підлеглих. У службі охорони повинні працювати лише надійні, відповідальні, виконавчі люди.
3
У разі посягання (нападу) на охоронюваний вами об'єкт робіть все можливе для відбиття надходить загрози, забезпечення безпеки об'єкта та людей, які охороняють його. Якщо того вимагатимуть обставини, ліквідуйте наслідки нападу з найменшим збитком.
4
Розробляйте план і керуєте заходами, спрямованими на забезпечення безпеки об'єкта. Контролюйте роботу підлеглих вам людей, вносите корективи в їх дії, організовуйте навчальні семінари, присвячені перевірці та підвищення кваліфікації працівників служби охорони . Слідкуйте за дотриманням контрольно-пропускного режиму на територію охоронюваного об'єкта, припиняйте будь-яке незаконне проникнення сторонніх осіб туди.
5
Якщо у вас є пропозиції щодо поліпшення діяльності служби охорони , вносите їх на розгляд керівництву, погоджуйте ваші дії. Просіть (якщо того вимагають обставини) допомоги керівництва в організації того чи іншого заходу.
6
Будьте пунктуальним, дисциплінованим, зібраним і виховуйте ті ж якості у підлеглих.
7
За родом діяльності вам належить мати при собі засоби індивідуального захисту та зброю. Використовуйте його тільки в разі крайньої необхідності, не порушуйте закон, не користуйтеся своїм службовим становищем і не перевищуйте дані вам повноваження.
8
Пам'ятайте, що за неналежне виконання службових обов'язків передбачена відповідальність (відповідно до трудовим кодексом).