Як приховати папку на робочому столі. Як повернути видимість папки на робочому столі.

В операційних системах Windows існують приховані папки. Всі створені папки на робочому столі за замовчуванням видимі. Часто виникає ситуація, коли необхідно захистити особисту інформацію і приховати папку на робочому столі. Для цього в системі Windows передбачена функція відключення видимості папок.
Інструкція
1
Щоб приховати папку в Windows 7/XP/Vista, натисніть кнопку «Пуск». Далі натисніть кнопку «Панель управління» і знайдіть іконку «Властивості папки». У діалоговому вікні, знайдіть вкладку «Вид» і натисніть на неї. У вікні «Додаткові параметри» в самому низу списку знайдіть пункт «Приховані файли і папки». Поставте прапорець навпроти пункту «Не показувати приховані файли і папки». Далі натисніть кнопку «Застосувати».
2
Натисніть правою кнопкою миші на папку , яку необхідно приховати. У діалоговому вікні, натисніть пункт «Властивості». У вкладці «Загальні» знайдіть пункт «Атрибути» і проставте прапорець навпроти пункту «Прихований». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове вікно. Таким чином, можна приховати будь-яку папку або файл на вашому комп'ютері.
3
Щоб відкрити приховані папки або файли повторіть крок 1, але на цей раз проставте прапорець навпроти пункту «Показувати приховані файли і папки».