Як прокачати акумулятор. прокачати батарею iphone.

прокачування піддається не кожен акумулятор для телефону. Трапляються такі безнадійні випадки, де акумулятор втрачає свою ємність, і нічим його не оживити. Найкраще для такої процедури підходять літій-іонні акумулятор и, саме вони дуже легко піддаються прокачуванні.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, літій-іонний акумулятор для телефону і зарядний пристрій.
Інструкція
1
Необхідно повністю розрядити літій-іонний акумулятор до такого стану, коли телефон вже не зможе включитися. Під час цієї процедури акумулятор повинен знаходитися в мобільному телефоні.
2
Для цілковитого розряду акумулятор а можна навантажити мобільний пристрій енергоємними додатками. Наприклад, пограйте в ігри, послухайте музику, це допомагає акумулятор у розрядитися, навіть просто перехід між сторінками забирає достатню кількість енергії.
3
Якщо мобільний телефон не підтримує енергоємні додатки, то достатньо просто включати і вимикати даний пристрій до повного відключення. Справа в тому, що під час пошуку мереж, мобільний телефон витрачає багато енергії, а це дозволяє процедурі прокачування пройти швидше.
4
Після того, як акумулятор повністю розрядиться, потрібно поставити мобільний пристрій на зарядку. Необхідно заряджати до можливо максимального заряду літій-іонного акумулятор а, так як перший цикл зарядки акумулятор а відновлює свою ємність, але не повну міць від його можливостей. Для поліпшення результату потрібно таку процедуру провести кілька разів.
5
Надалі, використовуючи мобільний телефон, необхідно не забувати про процедуру «прокачки» і застосовувати її приблизно через кожні 50 зарядок.
6
Забороняється стукати по літій-іонного акумулятор у, стискати його, так як такий вплив може дуже сильно зашкодити наданий елемент живлення. Невелике пошкодження літій-іонного акумулятор а призводить до виходу його з ладу, а якщо відбулося сильне пошкодження, то акумулятор може повестися непередбачувано під час зарядки та експлуатації мобільного пристрою, можливий вибух .
Зверніть увагу
Важливо запам'ятати, що навіть при повному дотриманні наданих правил по експлуатації у всіх акумуляторів через певний час закінчується "термін придатності".