Як оформити зміст.

В підсумковій атестаційної оцінці курсової чи дипломної роботи велике значення має не тільки дослідницька діяльність, але і оформлення наукового твору відповідно до Держстандарту. Зміст - перше, на що комісія звертає увагу при перевірці оформлення курсової.
Інструкція
1
Зміст є другою сторінкою в дипломній роботі, воно йде відразу за титульним листом. Нумерація сторінок починається з змісту, це сторінка №2.
2
Тема « Зміст » пишеться великими літерами посередині першого рядка списку знімків.
3
У зміст необхідно включити: - вступ; - нумерований список глав і параграфів, з яких складається основна ЧАСТИНА роботи; - висновок; - список використаної літератури. Додатковими пунктами можуть бути: - примітки (розшифровка посилань в тексті на використану літературу); - додаток (якщо ви використовували в роботі статистичні дані, ілюстрації, графіки).
4
Кожен пункт утримання повинен бути позначений із зазначенням на конкретну сторінку в тексті наукового твору.
5
З нової сторінки починаються Введення, Висновок, Список використаної літератури, Примітки і Пріложенія.В основній частині роботи кожна глава починається з нової сторінки, а параграф друкується всередині глави - з заголовком, але на поточній сторінці.
6
Зміст , правильно оформлене за ГОСТом, виглядає так: Зміст Вступ ............................................................................ 2 Глава 1 ..................................................................... .. ......... 61.1. .............................................................................. ....... ... 6 1.2. .............................................................................. ......... 141.3. .............................................................................. ........ 221.3.1. .............................................................................. ..... 221.3.2. .............................................................................. ..... 32ГЛАВА 2 ................................................... ........................... .. 402.1. .............................................................................. ......... 402.2. .............................................................................. ......... 522.3. .............................................................................. ......... 64ЗАКЛЮЧЕНІЕ ... .. ................................. ........................ ... ...... 76СПІСОК ДЖЕРЕЛ ............................................. ......... ... .. 81СПІСОК використаних джерел ..... ......................... 84ПРІЛОЖЕНІЕ ............................................................ ... ... ...... 90