Як відкрити свій магазин спортивного харчування.

Спортивне харчування - досить рідкісний продукт, тому конкуренти не будуть дихати вам в спину. Але й правильно організувати продаж спортивного харчування не так просто. Озбройтеся нижче наведеними порадами про продаж спортивного харчування і сміливо відкривайте магазин.
Інструкція
1
Перш за все, подумайте про якість вашого спортивного харчування . Зазвичай спортивне харчування складається з білка, води і вітамінів. Співпрацюйте з надійними постачальниками, у яких хороша репутація. Адже від якості продукту залежить здоров'я ваших клієнтів і їх бажання повернутися в ваш магазин, щоб зробити повторну покупку.
2
Докладно розпишіть бізнес-план вашого магазин а, подумайте, чим ви кращі конкурентів. Можливо, ви поставите на продукт більш низькі ціни, ніж ринкові, або будете проводити сезонні акції із залученням дієтологів, фітнес-тренерів і спортсменів. Такі заходи привернуть цільову аудиторію, а це переважно молоді люди до 40 років.
3
Продумайте інвестиційний план, через який термін приблизно прийде окупність вашого магазин а. Маркетинговий план включає вдале розташування магазин а. Щоб магазин був на виду, найкраще орендувати приміщення недалеко від станції метро або в жвавому районі. Також ви можете організувати продаж спортивного харчування недалеко від фітнес-клубів та спортивних комплексів.
4
Новий магазин необхідно зареєструвати в податковій інспекції, а також узгодити всі необхідні документи про заснування з районною адміністрацією. Приміщення магазин а повинно відповідати санітарним нормам.
5
Необхідно закупити відповідне обладнання під зберігання спортивного харчування : холодильні камери, стелажі, вітрини, а також касовий апарат, ваги (у разі продажу сухої суміші на вагу) і т.п.
6
У перший день роботи вашого магазин а влаштуйте справжнє свято для потенційних клієнтів. Роздайте безкоштовні маленькі баночки спортивного харчування всім бажаючим разом з рекламною листівкою про ваше магазин е біля спорткомплексів, басейнів і фітнес-центрів. Так про магазин е дізнається більша кількість людей, і ваша грошова виручка від продажів буде збільшуватися з кожним днем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0S5sKZDBXfM
Ідеї здорового способу життя та активні види спорту набувають все більшої популярності. Тому не дивно, що завжди існує попит на магазини спортивних товарів. Важливо слідувати певним планом, щоб відкрити даний вид бізнесу.
Вам знадобиться
  • - партнери;
  • - бізнес-план;
  • - стартовий капітал;
  • - документація;
  • - приміщення;
  • - товари;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план свого майбутнього спортивного магазину. Визначте, якими видами спорту найбільше цікавляться люди в місці вашого проживання. Вам потрібно чітко бачити основну концепцію свого підприємства. Припустимо, що навколо майбутнього магазину знаходиться багато тренажерних залів, тоді буде доцільно створити магазин спортивного харчування та спеціальної екіпіровки. Якщо ж ви живете на півночі країни, то попит матимуть лижі, сноуборди, сани, екіпірування до них і т.д.
2
Залучіть до відкриття бізнесу партнерів, бажано з спортивної галузі. Це буде далекоглядним ходом, так як тренери чи спортсмени знають специфіку цього середовища, а також мають зв'язки і знайомства в спортивному світі. Це допоможе залучити більше відвідувачів, що відіб'ється на окупності і прибутковості бізнесу.
3
Зберіть стартовий капітал для покупки (оренди) приміщення та запуску проекту. Як правило, для відкриття невеликого спортивного магазину потрібно близько 1.500.000 - 2.000.000 р. Ціна буде варіюватися від величини приміщення, а також від кількості вітрин, стелажів, полиць. Ну і, звичайно, все залежить знову ж таки, від специфіки магазину і то товарів, які ви збираєтеся продавати. Ці гроші потрібні ще й для каси зі штрих-кодами, системи проти зломщиків і документів для організації бізнесу.
4
Виконайте ще ряд дій до відкриття точки магазину. Найміть працівників. Вам знадобляться продавці, прибиральники, адміністратор та охоронець (і). Проведіть організовану рекламну кампанію. Все буде залежати від вашого початкового капіталу для позиціонування. Обов'язково замовте кілька барвистих білбордів і розташуйте їх поблизу відкриття точки. Розгляньте варіант анонса в місцевій комерційній газеті.
Зверніть увагу
Напередодні відкриття спортивного магазину, проведіть масштабну піар-акцію. Можуть бути декілька варіантів: величезні знижки, цінний подарунок, дисконтна карта на 30% і т.д. Проявіть фантазію і ви зможете отримати багато лояльних постійних клієнтів.
Корисна порада
На початковому етапі відкриття бізнесу не варто намагатися охопити всі області спорту і закуповувати під них товари. Краще сконцентруватися на декількох тематиках, а потім розширювати свою справу. Збільшення асортименту практично завжди гарантує приплив нових покупців.