Як зняти двері у холодильника.

При заміні або перевішування двері холодильника її доводиться знімати. Незалежно від конструкції агрегату при виконанні подібних робіт слід користуватися каталогом деталей і складальних елементів на конкретну модель холодильника . При знятті двері слід дотримувати акуратність і в точності дотримуватися послідовності робіт.
Інструкція
1
Обесточьте холодильник, від'єднавши його від мережі. Зніміть сервировочную площину.
2
Притримуючи двері, відкрутіть болти, які кріплять верхню петлю двері. При виконанні операції бажано користуватися допомогою напарника. Тепер зніміть верхню петлю. Зніміть двері.
3
Якщо зняття дверей проводиться для її переважування, відкрутіть вісь петлі. Встановіть вісь за новим місцем кріплення (на протилежній верхній стороні шафи).
4
Нахиліть холодильник. Відкрутіть болти, які кріплять до агрегату кронштейн нижньої петлі. Зніміть петлю. Встановіть вісь нижньої петлі за новим місцем кріплення. Якщо монтажні роботи проводяться не для переважування, а для заміни дверей, можна демонтувати двері, просто послабивши кронштейн петлі, не знімаючи її.
5
Закріпіть нижню петлю на протилежній стороні холодильника .
6
На нижню петлю встановіть двері. Введіть вісь верхньої петлі в верхню втулку двері і закріпіть петлю.
7
Перевірте правильність підгонки дверей. Якщо вона нещільно прилягає до шафи, усуньте зазори регулюванням кріпильних елементів.
8
Встановіть сервировочную площину.
9
При демонтажі дверей двох-або трикамерного холодильника послідовність дій дещо змінюється: спочатку зробіть демонтаж верхньої двері в описаній послідовності, потім таким же чином зніміть двері нижнього відділення.
10
При знятті і перевішування дверей в холодильника х з округленій двері ю в кришці блоку управління настановної площині укоротите за допомогою напилка циліндричний стакан (він знаходиться в місці кріплення) .
11
Якщо ви виробляєте переважування двері (дверей), не забудьте перенести на протилежну сторону дверні ручки. Якщо при перенесенні з'ясувалося, що різьблення кріпильних гвинтів пошкоджена, за допомогою відповідного мітчика відновіть різьбу на вкладиші, а гвинт замініть на новий.