Як знайти футбольного агента.

Сьогодні існує досить багато футбольних агентів, але не кожен з них підходить до своєї роботи з належною відповідальністю. Тому до вибору футбольного агента потрібно підходити дуже ретельно. Саме від цього багато в чому залежить подальша доля початківця футболіста.
Інструкція
1
Зверніться із запитом до асоціації футбольних агентів. Це об'єднання ліцензованих агентів, де ви зможете знайти відповідний для вас варіант і скласти контракт. Асоціація співпрацює з такими структурами в світі футболу, як ФІФА, УЄФА, РФС та іншими.
2
При виборі футбольного агента пам'ятайте, що він обов'язково повинен мати ліцензію, що дозволяє займатися даним родом діяльності. У комісії РФС є реєстр всіх ліцензованих агентів Росії, який оновлюється щороку.
3
Хороший агент зобов'язаний надавати футболісту або клубу якісні послуги за рішенням різних юридичних питань, повинен брати на себе відповідальність по роботі з трудовими договорами між клубом і футболістом, а також надавати консультаційні, представницькі та посередницькі послуги, пов'язані з трудовою і трансферної діяльністю клієнта.
4
Вибираючи футбольного агента , зверніть увагу на освіту, досвід роботи в даній сфері, відсутність судимості. Вітається, якщо футбольний агент в минулому сам був гравцем або тренером і знає про всі підводні камені та особливості роботи в сфері футболу.
5
Зверніть увагу на рекомендації. Як правило, футбольного агента вибирають один раз і співпрацюють з ним протягом усього подальшого спортивної кар'єри. Якщо ви знаєте людину, яка була з об'єктивних причин незадоволений співпрацею з цим агентом, пошукайте інший варіант.
6
Пам'ятайте, що розмір агентської винагороди за договором не повинен перевищувати 10% від валового доходу (а якщо футболіст не досяг шістнадцяти років, то ця цифра знижується до 3%). Агент, як правило, бере на себе всі витрати, пов'язані з перельотами та організацією зустрічей з представниками футбольного клубу.
7
Якщо одна з цих вимог не виконується агентом, і він не надає належної підтримки футболістові, повідомте про порушення в комісію РФС і змініть агента .
Компактний інтернет-пейджер «Агент. Майл.ру »повідомить про нові листи і новинах ваших друзів з найбільш популярних соціальних мереж. Він підтримує зв'язок з ISQ, «Вконтакте», «Однокласники», «Моїм світом», QIP, Facebook, «Яндексом» та іншими сервісами. А щоб скористатися функціями «Майл-агента», потрібно всього лише зареєструватися в системі і з'єднати свої профілі в соціальних сайтах.
Вам знадобиться
  • - Mail.ru Agent
Інструкція
1
Зручності Mail.ru Agent очевидні. Невелика за вагою, але досить функціональна програма дозволяє бути завжди на зв'язку з друзями у всіх соціальних мережах і при цьому не заходити в свій аккаунт. Але ця послуга, як і багато інших, доступна лише зареєстрованим користувачам. Тому не варто роздумувати. Скачайте програму для своєї операційної системи і встановіть її на свій комп'ютер або скористайтеся мобільною версією агента.
2
Завантажити пейджер Mail.ru Agent можна зі сторінки http://agent.mail.ru/. Перейдіть за даною адресою, знайдіть необхідну для вас і вашої операційної системи версію, натисніть на посилання «Скачати» і дочекайтеся закінчення завантаження. Після чого відкрийте папку, в яку був збережений інсталяційний файл, і встановіть програму на свій комп'ютер. Для цього двічі клацніть по значку «собачка» або правою кнопкою миші натисніть на файл «агента» і виберіть опцію «Відкрити». Цією дією ви запустите установку програми.
3
Далі, слідуючи підказкам майстра, зробіть завантаження інсталяційний файл. Перед установкою, залежно від операційної системи, може з'явитися вікно-повідомлення системи безпеки з повідомленням про те, що файл неперевірених видавців може нашкодити комп'ютеру. Видавець LLC Mail.Ru - надійний, тому для подальшої установки натисніть кнопку «Запустити».
4
Натисніть «Далі». Дочекайтеся закінчення копіювання файлів і установки програми. І в наступному вікні - воно відкриється після закінчення завантаження «Агента» - введіть в спеціальні поля ваші реєстраційні дані: пароль і логін. Для зручності ви можете зберегти свої облікові записи і автоматично заходити в «Майл-агент», пошту, на особисту сторінку «Мого світу» або інших соціальних мереж, що підтримують зв'язок з «Агентом», уже без вказівки особистих даних. Для цього просто поставте галочку у вікні «Зберегти пароль». Натисніть «ОК». На цьому процес авторизації завершений. Заходьте в «Майл-агент» і починайте спілкування з друзями та колегами.