Як вирізати уривок з фільму. Як вирізати з фільму фрагмент.

Вирізка певних кадрів з відеозапису не є якоюсь складною задачею, яка вимагає великих умінь у сфері монтажу та редагування. Вона є однією з основних функцій будь-якої програми-редактора відео, тому знайти відповідний софт не складе особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • Дистрибутив програми Virtual Dub
Інструкція
1
При редагуванні відео любителями дуже часто використовується програма Virtual Dub. Вона поширена завдяки своїй відносній простоті, зручності і маленькому «вазі» (на відміну від таких гігантів, як Sony Vegas, вона займає всього пару мегабайт). До того ж вона є безкоштовною, і доступ до дистрибутива з нею відкритий на офіційному сайті.
2
Для початку необхідно відкрити програму і вибрати необхідний файл для редагування (меню File - Open). Далі, за допомогою «бігунка» на прогрес-барі потрібно вибрати потрібний кадр, починаючи з якого потрібно почати вирізати непотрібний момент. Для більш точного підбору кадру можна скористатися клавішами стрілок на клавіатурі, або кнопками на панелі Virtual Dub.
3
Після того, як початкова точка знайдена, потрібно натиснути кнопку «Home» на клавіатурі. Таким чином відзначається початок відрізка. Потім, аналогічно, за допомогою «бігунка», вибирається кінець необхідного відрізка, і натискається кнопка клавіатури «End». Потім, переконавшись, що непотрібний фрагмент виділений, натискається «Delete».
4
Після видалення зайвих фрагментів необхідно зберегти файл, щоб він не змінював свого формату. Для цього можна скористатися пунктом меню «Video» - «Direct stream copy». Після даної дії викликається меню «File» - «Save As», де обрізане відео зберігається під будь-яким ім'ям.
Зверніть увагу
Існує безліч редакторів відео, за допомогою яких можна обрізати відео. Однак, в основному по своїх налаштувань вони близькі вже до професійного редагуванню.
Корисна порада
Якщо потрібно, навпаки, зберегти виділений фрагмент, то повторюються всі наведені вище процедури, але замість натискання клавіші «Delete» після закінчення виділення потрібно натиснути F7 у верхньому ряду клавіатури. Файл зберігається в тому ж форматі і з тим же якістю, досить придумати обрізаному моменту унікальне ім'я.