Як здати приміщення в оренду.

Перед власниками, що мають в наявності вільні квадратні метри, зазвичай постає питання, як здати приміщення в оренду вдало. Будь то квартира, офіс, склад і т.п. власнику завжди хочеться отримати максимум вигоди з мінімальними витратами: тобто здати якомога дорожче, податків заплатити якомога менше, при цьому ще, щоб і комісійні не платити і саме приміщення залишалося в цілості й схоронності. Повірте - бажання це, хоч і зрозуміле, але нездійсненне.
Інструкція
1
Здати приміщення за завищеною ціною не завжди вдається навіть через великі агентства. Справа в тому, що такі квадратні метри користуються попитом у вузького числа орендарів. Тобто, якщо ваше приміщення відповідає всім вимогам наемщик (як правило, це якісь специфічні особливості), то він може погодитися на вашу пропозицію. Але чекати такого замовника можна дуже довго. Тому краще відштовхувати від середньоринкової ціни при оцінці вашого помещенія.Что стосується збереження приміщення в первісному вигляді - це нереально. Навіть самі акуратні орендарі в процесі його використання неминуче завдадуть йому хоч якийсь урон (починаючи від елементарних забруднень, закінчуючи пошкодженням обробки). Якщо вам дуже дорого ваше приміщення, то обговоріть компенсацію за його псування в договорі. З цього випливає, що оформляючи договір з орендарем, ви вже не зможете уникнути оподаткування ваших доходів зі здачі приміщення в наем.І для того щоб швидко знайти орендаря який влаштує вас і якого влаштує ваше приміщення і його ціна, і уникнути купи проблем, краще звернутися в перевірене, агентство зі стажем не менше 5 років.
2
Це значить, що перше, що ви повинні зробити - знайти гарне агентство, яке займається орендою нерухомості. З даною організацією необхідно укласти договір на надання послуг. Як правило, з орендодавця комісія не стягується. Далі, агент попросить показати йому ваше приміщення, після чого він зможе визначити ту суму, на яку ви зможете розраховувати. Агент запропонує і оптимальний спосіб отримання вами орендної плати. Зазвичай за комерційну нерухомість платежі вносяться щоквартально, а от за житлову - щомісяця. Якщо у вашому приміщенні немає цінних речей, ви можете сміливо залишити ключі від нього агенту, який показуватиме його майбутнім орендарям, не відриваючи вас від справ. І вже останній крок - це саме знайомство з орендарями і укладення з ними договору оренди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mqZpVMX6l3E
Якщо у вас є зайві квадратні метри, то нехай вони вам приносять дохід. Здайте квартиру в оренду. Здача квартири в найм - це не проста справа і підходити до нього треба, максимально озброївшись знаннями.
Інструкція
1
Найперше - це оцінка вартості оренди. Зробити це можна просто. Перегляньте оголошення про здачу квартир такого ж типу і розміру, як ваша. Крім цього на вартість оренди нерухомості впливає її місце розташування. Тобто однакові квартири в різних районах коштуватимуть по-різному.
2
Наступне, з чим ви зіштовхнетеся при здачі квартири в найм - це пошук орендарів. Вступити в цьому випадку можна двома способами: найняти ріелтора або зайнятися пошуками самостійно. І той і інший спосіб має переваги і недоліки. Найнявши фахівця з нерухомості, ви звільняєтесь від пошуків - все що вам залишається - зустрічатися з орендарями вже на місці. Але при цьому вам доведеться розщедритися на послуги ріелтора. Хоча багато ріелтори пропонують орендарям безкоштовні послуги, бо свої комісійні вони візьмуть із орендарів. Якщо ж ви вирішите самостійно шукати, то вам потрібно буде розміщувати оголошення про здачу квартири в найм. Але спочатку опитаєте своїх знайомих і, напевно, у них знайдуться бажаючі зняти квартиру.
3
Коли ви знайдете відповідного орендаря, ні в якому разі не ведіть з ним розрахунки на довірчих засадах. При здачі квартири в оренду полягає типовий договір, де визначаються строк та предмет договору, права та обов'язки сторон.Обязательно записуються всі паспортні дані. Далі описується стан квартири на поточний момент. Опишіть майно, яке передається в користування. Також передбачте штрафні санкції в разі псування. Обов'язково передбачте можливість зміни оплати за житло.
4
Договір обов'язково повинен містити пункт про те, хто має право перебувати в квартирі. Як ви зможете її відвідувати. Деякі недобросовісні орендарі можуть здати квартиру в суборенду, а самі на цій території не проживати. Є навіть розроблені схеми шахрайства, пов'язані з суборендою. Ваш орендар може запросити кілька потенційних суборендарів, зібрати з них передоплату і сховатися. У разі, якщо вони звернуться до міліції, то неприємностей вам не уникнути.
5
Будь орендодавець несе певні ризики при здачі квартири в найм. Найголовніша проблема - це коли орендар не платить за квартиру. Щоб таких ситуацій не виникало, складайте договір грамотно. Необхідно передбачити порядок розрахунків і заходи стягнення при виникненні ситуації неплатоспроможності орендаря. Вирішіть, хто буде оплачувати комунальні платежі: ви, або орендар. Цей момент теж повинен бути зафіксований в договоре.Сдача квартири в оренду може стати прекрасною можливістю отримати додаткове джерело доходу, але щоб не мати в майбутньому проблем, краще зверніться до професіоналів, які зможуть врахувати ті нюанси, про які ви і не замислювалися.