Як з'єднати два малюнки.

В голову прийшла приголомшлива ідея, але вас зупиняє відсутність навичок для її втілення - знайома ситуація? Знайте, кожен раз, коли ви залишаєте цю ситуацію без зміни, ваш талант заривається все глибше і глибше. Вашими власними руками. Однак засмучуватися не варто. Вибачте за риторику типового «продавця на дивані», але прямо тут і зараз справа зрушиться з мертвої точки.
Інструкція
1
Що стосується маніпуляцій з зображеннями, то тут ситуація впирається в невміння працювати з графічними редакторами, наприклад, в Adobe Photoshop. Для з'єднання малюнків потрібно робота з шарами, що є однією з основ в освоєнні цієї програми. Іншими словами, після цього невеликого заняття Photoshop вже не здасться вам таким жахливим монстром.
2
Відкриваємо програму (автор використовує русифіковану версію CS5), тиснемо на «Файл»> «Відкрити», у вікні оглядача вибираємо необхідне зображення та натискаємо на «Ок». За допомогою клавіші «Ctrl» можна вибрати відразу декілька файлів, якщо вони знаходяться в одній папці. Після цього програма запитає у вас спосіб обробки, але в нашому випадку це не має великого значення, тому можете вибрати будь-який з запропонованих варіантів.
3
Якщо вам потрібно просто поєднати два зображення цілком, то в панелі інструментів виберіть «Переміщення» та перетяните один малюнок на інший. Якщо перемикання між файлами здійснюється за допомогою вкладок, то перетяните малюнок на вкладку. Потім, залишивши включеним інструмент «Переміщення», пересуньте зображення в потрібне місце.
4
Якщо вам знадобилося збільшити або зменшити малюнок, зайдіть в «Зображення»> «Розмір зображення». У вікні, можна поміняти розмір малюнка в ширину і висоту, в якості одиниць виміру можна вказати кількість пікселів або відсотки.