Як визначити модель веб-камери. Як дізнатися модель веб камери на ноутбуці.

У наш час комп'ютерних брендів дуже багато. Якщо виробництвом процесорів займаються два монополіста ринку - AMD і INTEL, то виробників комплектуючих матеріалів дуже багато. Приміром, веб- камери випускають безліч фірм. Якщо у вас є веб-камера, а ви не знаєте її моделі або виробника, є кілька способів дізнатися це. Будь-яку модель веб- камери можна визначити системним способом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, додаток Driver Cure, доступ в інтернет
Інструкція
1
Перший спосіб - найпростіший. Підключіть веб-камеру до комп'ютера і дочекайтеся, поки операційна система розпізнає нове обладнання. Якщо веб-камера буде розпізнана автоматично, то інформація про модель буде доступна на панелі інструментів знизу. Клацніть по значку нового пристрою. З'явиться інформація про модель і про технічні характеристики цієї веб- камери.
2
Якщо система не розпізнає веб-камеру і пише «Неопізнане пристрій», потрібно оновити драйвера через інтернет. Натисніть на «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки. Виберіть «Властивості», потім пройдіть у вкладку «Диспетчер пристроїв». За самому верхньому рядку натисніть правою кнопкою мишки і потім клацніть за командою «Оновити конфігурацію устаткування». Знайдіть рядок «Невідомий пристрій». Натисніть по ній правою клавішею мишки. В меню оберіть «Оновити драйвер». Система виконає оновлення драйвера. Після оновлення драйвера пристрій буде розпізнано, і можна подивитися модель веб- камери.
3
Якщо все ж за допомогою диспетчера пристроїв системі не вдається знайти драйвера для підключеного обладнання, потрібно скористатися спеціальною програмою для їх пошуку. Скачайте додаток Driver Cure. Встановіть та запустіть Driver Cure. В меню програми просто виберіть підключений пристрій, до якого потрібно знайти драйвер і натисніть «Пошук». Програма автоматично знайде і встановить потрібні драйвера. Після установки драйверів, назва моделі веб- камери буде відображено внизу на панелі інструментів Windows.
4
Коли драйвера будуть встановлені, будуть доступні не тільки модель веб- камери, але і її технічні характеристики, дозвіл і функціональність. В інтернеті на сайті виробника ви завжди можете подивитися всі можливості моделі веб- камери і дізнатися інформацію про функціональність.