Як відновити значки в панелі завдань. все значки на панелі задач стали однаковими.

Панель завдань служить не тільки для розташування на ній кнопки «Пуск» і трея (праворуч на панелі завдань, де розташовані значки деяких резидентних запущених додатків). Панель завдань також може служити для розміщення на ній ярликів швидкого запуску багатьох програм - це дуже зручно, коли не потрібно шукати якусь програму в різних папках, а просто запустити з панелі одним кліком миші.
Інструкція
1
Значки можуть перебувати в області повідомлення і на панелі управління зліва. Відповідно вони можуть пропасти і з першого місця, і з другого. Розберемо випадок, коли пропали значки на панелі запуску, і спосіб їх відновлення.
2
Викличте властивості «Панелі задач», потім в меню «Панель завдань» в полі «Оформлення панелі завдань» знайдіть пункт «відображати панель .....». Якщо на даному пункті не варто галочка, то поставте її та натисніть на кнопку «ОК». Зліва на «Панелі задач» повинна з'явитися «Панель запуску», якщо вона вже була, і ви вже поміщали на неї деякі значки, то ці значки повинні були зберегтися. Якщо буде стояти галочка на пункті «Відображати панель швидкого запуску», але значків так і немає, то значить, їх просто хтось видалив з панелі. Якщо так, то виконуйте подальші дії: натисніть на потрібний значок програми лівою кнопкою миші і тримайте, перетягніть значок на «Панель швидкого запуску». Все, таким чином, перенесіть всі потрібні значки.
3
Тепер випадок, коли значки пропали з області повідомлення (трей). В області повідомлення знаходяться такі значки, як «Гучність», «Підключення по локальній мережі», «Бездротове мережеве підключення» і т.д. Якщо пропав значок «Гучність», то використовуйте цю інструкцію: натисніть на «Пуск», далі на пункт «Панель управління», далі «Звук та аудіопристрої», далі на підміню (вкладці) «Гучність» встановіть галку на поле "Відображати значок. ... ».
4
Якщо пропала іконка "Підключення по мережі»: меню «Пуск», потім «Панель управління», далі «Мережеві підключення», на потрібному локальному підключенні натисніть правою кнопкою миші, далі «Властивості», у вкладці «Загальні» просто поставте галочки на пунктах «Повідомляти при ....» і «При підключенні вивести ....». Пропадають в основному ці два значка, але якщо пропали якісь ще, то пошукайте рішення проблеми в налаштуваннях програми, значок якої зник.