Як вибрати професію за допомогою тесту. резюме школяра.

У більшості шкіл старшокласники проходять тест на профорієнтованість, але його результати деяким не тільки не допомагають, але ще більше плутають. В чому сенс таких тестів і наскільки варто вірити їх результатами?
Інструкція
1
Як правило, тести на профорієнтованість бувають самими різними - від невеликих, містять по 20-30 питань і здатних виявити лише більша або менша тяжіння до дуже умовно окресленим областям діяльності, до докладних опитувальників, заповнення яких може зайняти кілька годин. За допомогою таких опитувальників досліджуються найрізноманітніші сторони особистості - інтереси, стресостійкість, уважність до деталей.
2
Є тести на профорієнтованість, які після їх проходження рекомендують респонденту роботу з конкретних професій. Навряд чи їх варто вважати надійними. Такі тести можуть одночасно видати, що респонденту варто стати флористом, вихователем дитячого садка, біохіміком і т.д.
3
Кращий варіант - тести, які "підказують" лише сферу, в якій варто працювати. Наприклад - управління (менеджмент), аналітика, адміністративна робота. Професію респондент, природно, вибере самостійно, але принаймні буде знати, до чого він має більшу чи меншою схильністю - до адміністративної чи аналітичній роботі, наприклад.
4
Складні психологічні тести дозволять дізнатися більше не тільки про найбільш підходящою сфері додатка сил, а й про наявність важливих якостей для тієї чи іншої професії. Якщо результат такого тесту покаже низький рівень уважності до деталей, то респонденту не варто займатися адміністративною роботою (йти в логістику вже точно не варто).
5
Тести на профорієнтацію, як правило, призначаються для дорослих і підлітків з 14 років. В юнацькому віці пріоритети часто змінюються, формується особистість, тому є сенс проходити тест на профорієнтованість щороку з 9 по 11 клас - це дозволить вчасно змінити напрямок профільного навчання хоча б на рівні школи (наприклад, перейти з гуманітарного класу в математичний).
6
Правильно "розшифрувати" результати тесту на профорієнтованість допоможуть професійні консультанти. Вони не тільки пояснять, що значить той чи інший показник, але і розкажуть про суть професій. Це дуже підійде підлітку - навряд чи людина у віці 14-16 років представляє, чим займається юрист або консультант якістю. З професійними консультантами можна поговорити в деяких кадрових агентствах або в Центрі тестування та розвитку при МДУ "Гуманітарні технології".
Зверніть увагу
Ми підготували для Вас тест, який створений для визначення ступеня Вашої готовності до вибору професії або, іншими словами, готовність самостійно вибрати своє професійне майбутнє. Вона складається з ряду складових.
Корисна порада
Будь-яка професія, залежно від того, з чим має справу працівник, може бути віднесена до одного з 5 типів (за Є. А. Климову): техніка, знакова система, людина, художній образ, природа. Представлений нижче тест допоможе вибрати найбільш підходящий для Вас тип. Коментарі до тесту підкажуть, які професії він включає, а також які якості потрібні від людини, що бажає їх отримати.