Як отримати посвідку на проживання в Білорусі. вид на проживання в Білорусі Як отримати.

Отримання виду на проживання в Білорусі - процес не одномоментний і складається з безлічі дій. Причому частина з них потрібно буде здійснити на батьківщині, частина - вже в Білорусі . Щоб не заплутатися, складіть заздалегідь план дій, список необхідних документів і скористайтеся алгоритмом дій, який ми вам пропонуємо.
Інструкція
1
Отримати вид на проживання можуть іноземці, які є подружжям або близькими родичами громадян Білорусі , мають право на возз'єднання сім'ї, є фахівцями, яких потребує країна, або інвестували в економіку республіки не менше ста п'ятдесяти тисяч євро. Повний список категорій громадян, які можуть претендувати на отримання виду на проживання, ви можете знайти в тексті закону «Про правове становище іноземних громадян і осіб без громадянства в Республіці Білорусь».
2
Якщо ви потрапляєте в одну з категорій, до переїзду, перебуваючи на території рідної країни, отримаєте довідку про те, що ви не перебуваєте під слідством і не являєтесь засудженим. Цей документ можна отримати в інформаційному центрі МВС або УВС суб'єкта РФ за місцем проживання. Термін дії довідки обмежений. Враховуйте це, розраховуючи час для переїзду і оформлення всього пакета документів.
3
З колишнього місця проживання необхідно виписатися і отримати листок вибуття.
4
Приїхавши в Білорусь, сходіть до відділу по громадянству і міграції за місцем проживання. В ОГіМе вам видадуть список документів, необхідних для оформлення виду на проживання.
5
В медустановах РБ вам оформлять тимчасову медичну карту, після чого вам належить здати аналізи на гонорею, СНІД і сифіліс, а також отримати довідки в наркологічному і психоневрологічному диспансерах. За результатами всіх обстежень свої висновки видадуть терапевт і головний лікар поліклініки.
6
Наступний етап - отримання реєстрації - проходить в паспортному столі за місцем майбутнього проживання.
7
У відділенні банку оплатіть мито на отримання виду на проживання.
8
Напишіть автобіографію. У ній має міститися інформація про дату і місце вашого народження, освіту, кар'єру, сімейний стан і родичах, що живуть в Білорусії.
9
Зібравши всі документи, заповніть анкету (її видають в ОГіМе), зробіть стандартні фотографії на документи (4х5 см) і з усіма паперами знову відправляйтеся в ОГіМ. Там вашу заявку розглянуть у термін до 90 днів.