Як використовувати фотокамеру Як веб-камеру.

Якщо у вас немає веб-камери , а вона вам вкрай необхідна в даний момент, ви можете скористатися своєю фотокамерою, яка візьме на себе виконання функцій веб-камери . Рівень складності при підключенні буде залежати від моделі вашого фотоапарата.
Вам знадобиться
  • фотокамера, комп'ютер, драйвер, кабель
Інструкція
1
Сучасні фотокамери мають набагато більшою чутливістю і динамічним діапазоном, ніж багато веб-камери , тому навіть при поганому освітленні зображення з фотокамери може бути досить чітким. Однак низький дозвіл може вплинути на якість картинки. У режимі відеотрансляції фотокамера вимагає дуже великого споживання енергії, і може знадобитися підключення до джерела живлення під час роботи.
2
Візьміть інструкцію від вашої фотокамери, уважно прочитайте її і переконайтеся в тому, що вона дійсно підтримує режим веб-камери . Це може істотно полегшити для вас виконання поставленого завдання, так як виробник заздалегідь подбав про те, щоб зробити підключення якомога простіше.
3
Для роботи з описаною фотокамерою в режимі веб-камери (у разі, якщо вона не підтримує протокол UVC) встановіть драйвер, який повинен додаватися до камери. Якщо такого немає, полазьте в інтернеті і скачайте той драйвер, який вам необхідний. Встановіть його за допомогою панелі управління комп'ютером.
4
Візьміть кабель, який при покупці фотокамери входив в комплект. Він знадобиться вам для приєднання пристрою. Один кінець кабелю приєднайте до вашої фотокамері, а другий - до гнізда USB на вашому комп'ютері. Не забудьте, що при підключенні фотокамери до комп'ютера, вона повинна бути включена і перебувати в режимі відеозйомки.
5
Після підключення фотокамери переконайтеся в тому, що ваш комп'ютер розпізнав підключений пристрій (інформацію про це ви побачите в правому нижньому кутку монітора). От і все, ваша фотокамера готова до роботи в якості веб-камери . Відкрийте програму, в якій вам потрібна веб-камера, і в настройках пристрою, виберіть вашу фото камеру .
6
Що стосується фотокамер, які не мають необхідної функції «веб-камера», з ними теж можна працювати. Однак для цього потрібно трохи більше зусиль і часу. Також вам може знадобитися купити пристрій відеозахоплення зображення і встановити на комп'ютер кілька додаткових програм для успішної роботи.