Як з'єднати дві локальні мережі.

Для того щоб розширити локальну мережу, абсолютно не обов'язково створювати принципово нову схему. Інший раз цілком достатньо простого об'єднання двох готових мереж. Тоді фінансові витрати в гіршому випадку зводяться до придбання мережевого концентратора.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережевий концентратор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант з'єднання двох бездротових локальних мереж. На перший погляд може здатися, що це найскладніший процес. Поспішаємо вас запевнити: це не так. З точки зору налаштування, з бездротовими мережами все набагато простіше.
2
Якщо обидві локальні мережі побудовані з використанням Wi-Fi маршрутизатора, то достатньо просто з'єднати їх мережевим кабелем. Для цього один його кінець підключіть до порту LAN одне з маршрутизаторів, а другий - до порту Internet другого пристрою.
3
Зверніть увагу на той факт, що в налаштуваннях мережевого адаптера потрібно включити пункт автоматичного отримання IP-адреси. Справа в тому, що маршрутизатор, з'єднаний через порт LAN, отримуватиме новий IP-адресу від другого пристрою.
4
Якщо ж ви вирішили поєднати дві провідні локальні мережі , то алгоритм дій сильно зміниться. Якщо дозволяє структура обох мереж, то просто з'єднаєте два мережевих концентратора різних мереж між собою мережевим кабелем.
5
Якщо ж вільні порти для підключення відсутні, то придбайте додатковий мережевий концентратор і два кабелі. Вимкніть по одному пристрою з кожної локальної мережі від концентраторів і підключіть їх до нового пристрою. Останнє, в свою чергу, з'єднайте кабелями з вивільненими портами.
6
Відразу хочеться відзначити, що якщо обидві мережі були підключені до маршрутизаторів, які роздавали IP-адреси, то один з них доведеться відключити або переналаштувати. В іншому випадку, обидва пристрої будуть намагатися видати одному і тому ж комп'ютера різні IP-адреси.
7
Якщо немає можливості відключити маршрутизатор від мережі , просто вимкніть в ньому функцію DHCP. У даній ситуації така дія призведе до того, що маршрутизатор буде виконувати функцію звичайного мережевого концентратора.