Як замінити зливний шланг.

Поломка пральної машини для кожного є серйозною проблемою і передбачає виклик майстра. В деяких випадках ви можете самостійно визначити й усунути поломку. При пошкодженні зливного шланга пральної машини для його заміни потрібно отримати доступ всередину її корпусу. Гофрований зливний шланг кріпиться всередині машини, біля зливного насоса. Він проходить по стінках корпусу і виходить назовні через задню стінку, у верхній або нижній частині.
Інструкція
1
Принцип проведення заміни зливного шланга ідентичний у більшості пральних машин. Наприклад, щоб замінити зливний шланг на машині AEG, Bosch і Siemens спочатку зніміть передню стінку, оскільки підібратися до кріплення зливного шланга у перерахованих пральних машин можливе тільки таким способом.
2
Для цього зніміть хомут і від'єднайте манжету люка від передньої стінки. Акуратно витягніть дозатор.Отсоедініте декоративну панель в цокольній частині. Злийте залишки води через фільтр насоса. Досить підкласти під нього ганчірку. Викриття гвинти, які забезпечують кріплення передньої стінки до корпуса пральної машини.
3
Передня стінка закріплена трьома болтами, один з яких знаходиться у верхній частині, а два - у нижній. Відведіть трохи на себе нижню частину стінки, сместите її вниз і від'єднайте на 5-7 см всю стінку. Від'єднайте дроти від блокування люка, яка знаходиться на стінці.
4
Тепер, отримавши доступ до внутрішнього простору пральної машини, ви можете приступити до самої заміні зливного шланга . Для цього зніміть хомут з кріплення зливного шланга і від'єднайте шланг від системи зливу. Намагайтеся запам'ятати місця кріплення шланга . Від'єднуйте від стінок корпусу і виведіть назовні.
5
Щільно вставте новий шланг на місце кріплення старого і затисніть його хомутом. Пропустіть шланг по стінках, виробляючи його кріплення до корпусу, і виведіть назовні. До системи каналізації підключіть вивідний кінець шланга і перевірте обидва кінці на герметичність. Проведіть збірку передньої стінки в зворотному порядку.
6
Зробити заміну зливного шланга пральних машин Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, Beko, LG, Candy, Whirpool можна, отримавши доступ через днище; Electrolux і Zanussi - через задню стінку; на вертикальних пральних машинах досить зняти бічну стінку.