Як відрегулювати батарею. регулюючий вентиль батареї.

З року в рік протягом всього опалювального сезону у більшості жителів багатоквартирних будинків виникають певні труднощі з опаленням. При розробці системи автономного опалення повинні бути враховані особливості котла і самі батареї, щоб мати можливість регулювати температурний режим в приміщеннях.
Інструкція
1
Щоб опалювальні батареї давали стільки тепла, скільки запрограмовано на котлі, спустіть повітря. Наявність повітря в трубах не пускає воду і прогрів, відповідно, не відбувається. На кожній батареї з торця ви побачите кран, повернувши який ви і стравити повітря. Спускайте повітря до тих пір, поки не потече вода цівкою без повітря. Будьте дуже обережні, оскільки і повітря, і вода виходить під сильним напором. Потім відрегулюйте тиск в батареях.
2
Першу від котла батарею відкрийте на два обороту, другу - на три, і так по всіх батареям. Таким чином, рівномірно розподіливши тиск по всіх батареям, прогрів проходитиме значно краще і швидше.
3
При наявності системи примусового прокачування води, ви можете встановити на кожній батареї триходові крани. В цьому випадку ви зможете легко регулювати температуру, якщо сам котел має достатню потужність. Втім, будь-яка система опалення повинна бути забезпечена вентилями на кожній батареї, що дозволить самостійно контролювати раціональне використання тепла і рівномірний прогрів. Іншими словами ви будете мати можливість збавити або відключити опалення в кімнатах, в яких на даний момент ніхто не проживає.
4
В системах опалення, в яких вода тече згори вниз по всіх батареям опалення, на нижніх поверхах труби опалення частіше бувають ледь теплими. Тоді як на верхніх поверхах мешканці змушені відкривати кватирки. Відрегулювати таку систему неможливо.
5
В проточній системі вода проходить в кожен радіатор опалення і знову потрапляє в стояк. У даній схемі однотрубної опалювальної системи температурна різниця між верхніми і нижніми поверхами незначна. Додатково ви можете встановити регулюючий вентиль на подає магістраль кожної батареї отопленія.Современная двухтрубная система передбачає наявність двох стояків, що забезпечує подачу води в радіатори опалення і назад. При наявності такої системи ви зможете контролювати не тільки температуру в опалювальній системі, але й кількість води. Ви можете регулювати як вручну, так і за допомогою радіаторних терморегуляторів. На кожній батареї встановлено окремий вентиль, що дозволяє робити більше або менше потік гарячої води. А автоматична система регулювання зробить все без вашої участі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xuXWqWxbFas