Як зробити розводку опалення.

Щоб правильно організувати монтаж системи опалення , вам важливо вибрати тип розводки труб. Це може бути однотрубна вертикальна система або Двохтрубна з нижнім розведенням. Устаткування теплопостачання з'єднується із загальною системою будинку за рекомендованою схемою.
Інструкція
1
Якщо ви вибрали однотрубну вертикальну систему опалення , то подає магістраль проведіть прямо під стелею верхнього поверху або на горищі. Таким чином, ви подасте теплоносій у нагрівальні прилади по вертикальних стояках. Пам'ятайте, що у вас вийде економну витрату труб, але відключити окремо нагрівальні прилади в такій системі неможливо, що тягне за собою їх перевитрата.
2
Ви ведете двотрубну вертикальну систему опалення з нижнім розведенням. У цьому випадку простягніть подає магістраль і зворотну магістраль в підлозі або над самою підлогою нижнього поверху. Так ви пустите теплоносій в кожен радіатор окремо. Встановіть крани для спуску повітря з нагрівальної системи на верхніх радіаторах. Що ви будете мати? Можливість регулювати всю систему і в будь-який момент відключити кожен нагрівальний прилад. Але в порівнянні з однотрубної системою, ви збільшите протяжність трубопроводів.
3
Як варіант: підключайте систему у міру просування будівництва будівлі. Пам'ятайте про те, що ви не зможете встановити квартирні теплолічильники, хоча такі будинки обладнані загальнобудинковими теплолічильників - це вигідніше за первинними витратами.
4
Встановлюючи горизонтальну двотрубну систему опалення , прокладете магістральний подаючий і зворотний трубопроводи по периметру кожного поверху. Встановіть на всіх без винятку нагрівальних приладах крани для випуску повітря. Можете поповерхово відключати систему опалення і застосовувати радіатори з нижнім підключенням. Ви максимально зменшите кількість відкритих труб, що розширить свободу дизайнерського рішення. Встановіть квартирний теплолічильник.
5
Якщо ви вибрали двотрубну поверхову колекторну систему опалення , встановіть на кожному поверсі подаючий і зворотний колектор. Підведіть до кожного радіатора подаючий і зворотний трубопроводи від колекторів. У монтажі опалювальної системи використовуйте металопластикові труби. Ви отримаєте всі переваги, які мають двотрубні горизонтальні системи опалення . При бажанні увяжем по тиску окремі опалювальні прилади.