Як зробити кар'єру.

Ми ще вчимося в школі, а вже чуємо від старших, що запорука нашого життєвого благополуччя - успішна кар'єра. Колись під нею розумілася кар'єра в держструктурі, колись в бізнесі. Змінюються часи - змінюється і підхід до кар'єри.

Інструкція
1

Зараз не так важливо, де робити кар'єру - в бізнесі або державної компанії. Як правило, свої плюси можна знайти і там, і там. Ваша кар'єра набагато більше залежить від вас, ніж від місця, де ви працюєте.

2

Одним з перших правил будь-якої кар'єри буде, безсумнівно, її ранній початок. Справа навіть не в необхідності досвіду роботи, справа у виробленні моделі мислення людини, яка діє, а не пливе за течією, розмірковує про своє місце в житті і своїх цілях і намагається їх досягти. Той, хто влітку не поїхав з усіма в студентський табір, а сидів в "нудною" конторі на ресепшне, має кращі кар'єрні шанси, незважаючи на "незначимість" професії секретаря.

3

Важливо дійсно йти до мети, а не просто займатися тим, що вважається престижним. Якщо вас тягне на роботу по начебто як низькооплачуваній спеціальності, це не означає, що потрібно назавжди забути про свої інтереси і піти туди, де пропонують більше грошей, навіть якщо вам не подобається це місце роботи. Коли людина робить те, що йому подобається, він частіше виявляє ініціативу, буває більш лояльним до структури, в якій він працює, має більше шансів відвідувати заходи, начебто як і не призначені для нього, але важливі, куди його можуть запросити просто як " зацікавленого молодого фахівця ". В таких умовах підвищуються шанси добре зарекомендувати себе і просуватися по кар'єрних сходах швидше, ніж інші.

4

Найзручніше відразу потрапити в компанію, яка вас влаштує, і рухатися вгору по кар'єрних сходах в ній. Але, як правило, це відбувається досить рідко. Багато міняють роботу кожні два роки, а то і кожен рік. У цьому є свої достоїнства і недоліки: з одного боку, якщо ви не бачите перспектив роботи в компанії, якщо вона вам не подобається, якщо вас обтяжує колектив, то краще вчасно піти, але з іншого боку, щорічні "перебіжки" можуть загальмувати ваше підвищення , оскільки ви просто не будете встигати зарекомендувати себе на новому місці і отримати нові, значущі знання і вміння. Справжній кар'єрист напевно спробує знайти компроміс - взяти від компанії, в якій почав працювати, все можливе, а потім піти.

5

Кар'єру можна зробити як у великій, так і в маленькій компанії. В останньому випадку отримати досить високу посаду можна за рік роботи - за умови активності та прояву всіх значущих якостей і умінь. До того ж в невеликих компаніях функціонал працівника зазвичай буває ширше, оскільки компанія не має можливості (та й потреби) наймати окремих фахівців для роботи за різними напрямками. Приміром, офіс-менеджер в невеликій компанії нерідко виконує функції HR-менеджера. Цим може скористатися активна студентка - за рік-два роботи таким офіс-менеджером вона придбає певний досвід в підборі персоналу і зможе розвиватися далі по цьому, безсумнівно, перспективному напрямку.

6

У великій компанії кар'єра робиться повільніше, тут кожен співробітник виконує чітко окреслене коло функцій. Це не всім до душі - не залишає "простору для творчості". Однак плюсами роботи у великій компанії, безсумнівно, є стабільність, як правило, більш високі зарплати, соціальний пакет і престиж. Дуже хороший старт для кар'єриста - великі іноземні фірми. У них досить інтенсивний темп роботи, і молодий фахівець, звикнувши до нього, зможе успішно працювати практично скрізь і справлятися з різноплановими завданнями.

7

Тим, хто хоче зробити кар'єру, не варто забувати про освіту та самоосвіті, навіть якщо вуз ви закінчили вже зовсім давно. Нікому ще не заважало вивчення англійської мови - практично будь-які фахівці цінуються вище, якщо знають англійську. Юристу, що займається корпоративним правом, підійде економічна або фінансова освіта.

8

Навіть якщо у вас немає можливості вчитися чомусь новому у вузі або на різних курсах, завжди можна займатися самоосвітою. Уявіть, наприклад, що півгодини вашого часу на день буде йти на читання професійної літератури. Яким обізнаним в своїй сфері людиною ви станете за рік! Такого фахівця неможливо не цінувати.

9

Будь кар'єра не терпить одного: бездіяльності. Роботодавцю не потрібен пасивний, млявий працівник, а працівникові - безперспективна робота. Зусилля, витрачені на ваш професійний ріст, обов'язково окупляться.