Як крутити хулахуп.

Хулахуп - відмінний інструмент для того, щоб зробити талію тоншою, підтягти боки і стегна. Сьогодні можна купити обруч для людей з різною фізичною підготовкою: з масажними елементами і без, з вбудованим комп'ютером, підраховують кількість обертань і згорілих калорій. Щоб домогтися помітного результату, потрібно займатися з хулахуп регулярно по 15-20 хвилин в день, і вже досить скоро ви помітите, як ваша шкіра стала більш пружною, а зайві сантиметри почали повільно, але вірно йти.
Інструкція
1
Перед тим, як почати тренування потрібно правильно вибрати хулахуп. У спортивних магазинах можна придбати пластмасові та металеві обручі, а також з масажними елементами і обтяжені. Якщо ви ніколи до цього не займалися з хулахуп, то купуйте цей інвентар вагою до 1,5 кг. Більш тренованим людям (тим, хто займається близько півроку) можна вага обруча підвищити до 2-2,5 кг. Більш важкі хулахупи можуть крутити тільки фізично підготовлені люди. Якщо ви відразу ж виберіть велику вагу, то можете завдати шкоди своєму здоров'ю.
2
Встаньте прямо, ноги поставте на ширині плечей, ступні розгорніть під кутом 45 °, можете трохи зігнути коліна. Напружте м'язи спини і живота, так як це, по-перше, вбереже вас від травм, а по-друге, результат від занять буде краще. Потім руками задайте обручу напрямок обертання і за допомогою кругових рухів верхньої частини тулуба підтримуйте його. Починайте займатися з 5 хвилин в день і поступово час збільшуйте.
3
Перший час, швидше за все, вам буде досить важко крутити хулахуп, особливо, якщо раніше цього ви не робили. Багато зусиль буде йти на те, щоб не дати йому впасти. Але в міру зростання вашої майстерності можна ускладнювати вправи, додавати нові. Наприклад, під час обертання підніміть руки вгору і потягніться якомога вище, потім руки складіть на грудях і напружте талію та стегна. Ця вправа допоможе швидше вашої талії стати стрункою, а животу - пружним.
4
Щоб зміцнити м'язи ніг, робіть випади то однієї, то іншою ногою. При цьому не припиняйте крутити хулахуп. Можете також крутити обруч, стоячи на одній нозі. Потім ногу поміняйте. А щоб ускладнити цю вправу, робіть нахили в різні боки. Рівновага утримуйте тільки за допомогою рук.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfXbwb307Hg
Зверніть увагу
Правильно підібраний обруч не тільки допоможе знизити вагу і зменшити обсяги, але і розвиває координацію руху, гнучкість, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, зміцнює м'язи верхньої частини тулуба (спини, рук, плечей). Крім того, під час обертання масажуються області талії, спини і частково стегон.
Корисна порада
Перший час після занять у вас можуть з'явитися на боках і талії синці. В цьому немає нічого страшного, просто тіло ваше не звикло до таких впливів. Тому заняття припиняти не варто, через кілька днів вони пройдуть. Можете змастити травмовані місця спеціальною маззю, наприклад, «Сінякоff» або «Рятувальник», щоб синяки пройшли швидше. Також на перші тренування можете надіти щільний одяг, а талію обернути рушником, щоб було не так боляче.