Як відновити акумуляторну батарею.

Багатьом автолюбителям знайома ситуація, коли всього лише за день простою машину неможливо завести. Акумулятор повністю розряджається за добу, хоча його заряджали достатній час від мережі. Діагноз очевидний - в батареї впала щільність електроліту.
Вам знадобиться
  • Груша, ареометр, електроліт, дистильована вода, мірний стакан, дриль, паяльник.
Інструкція
1
Реанімувати акумулятор слід починати з виміру ареометром щільності електроліту, в кожній з банок акумулятора. Якщо щільність нормі, показники перебувають у межах від 1,25 до 1,29. У південних районах ці цифри можуть бути трохи нижче, а для півночі - більше. Також, варто звернути увагу на той факт, що розкид показань у секціях акумулятора, не повинен перевищувати величини 0,01.
2
Коли щільність електроліту на рівні 1,18-1,20, то можна обійтися рядовим доливом в акумулятор електроліту щільністю 1,27. Робиться це в такий спосіб: - відкачують значна кількість електроліт з однієї банки за допомогою «груші»; - заміряють об'єм і доливають свіжий електроліт в половину від викаченной обсягу; - акумулятор розгойдують з боку в бік, що б рідина перемішалася, і заміряють щільність; - якщо показники не підвищилися до потрібного значення, доливають ще електроліту, але не більше чверті від викаченной обсягу. Надалі, при доливаючи, обсяг зменшують удвічі; - коли в банку досягається необхідна щільність електроліту, доливають дистильованою водою до необхідного рівня.
3
Якщо виміри показують, що щільність впала нижче 1,18, то долив нового електроліту, не допоможе. Необхідна акумуляторна кислота, так як її щільність на багато вище. Діяти потрібно так само, як і з електролітом, але можливо процедуру доведеться проводити не один раз, так як щільність може не досягти потрібних показників після першого етапу.
4
Якщо справи зовсім кепські, можна повністю замінити електроліт в акумуляторі. Для цього необхідно: - відкачати максимально великий обсяг електроліту за допомогою все тієї ж «груші»; - герметично закрити всі отвори в банках акумулятора; - повернути батарею на бік і просвердлити в днище акумулятора отвори. Свердло краще вибрати на 3-3,5. Отвори висвердлюють в кожній банці, попередньо викачуючи з неї електроліт; - потім промити внутрішні відсіки акумулятора дистильованою водою і запаює просвердлені отвори кислотостойкой пластмасою. Можна використовувати пробки від інших акумуляторів; - залити свіже електроліт.