Як приймати бактеріофаг стафілококовий. бактеріофаг стафілококовий Як робити клізму.

Бактеріофаг стафілококовий - ідеальний засіб для лікування гнійно-запальних захворювань. Основною перевагою цього препарату є відсутність протипоказань. Бактеріофаг здатний боротися з будь-якими інфекціями, викликаними бактеріями стафілокока. Цими ліками можуть користуватися дорослі, діти та вагітні жінки з умовою дотримання дозування.
Інструкція
1
Перед початком застосування необхідно з'ясувати чутливість хворого до бактерій стафілокока. Для цього з вогнища запалення береться мазок, який в лабораторних умовах змішується з препаратом. Таким чином обчислюється стійкість інфекції до лікарського засобу.
2
Бактеріофаг стафілококовий наносять на вогнище ураження. Лікування препаратом проводиться протягом 5 - 14 днів. При виникненні рецідівіруещего процесу необхідно повторити курс лікування до повного одужання. Найбільшу ефективність лікування можна очікувати при захворюваннях, викликаних бактеріями стійкими до антибіотиків. При зовнішніх ранах варто обробити хворе місце фізіологічним розчином, фурациліном або двовідсотковим розчином натрію Гідрокарбон (харчовою содою).
3
При гнійних захворюваннях носоглотки бактеріофаг застосовують як полоскання і примочок по 10 мг 2-3 рази на день. При фурункулах ліки вводять безпосередньо в сам вогнище запалення або під утворився набряк в зростаючій дозі від 0,5 до 2 мг. При абсцесах необхідно попередньо видалити гній, а потім нанести препарат у розмірах менших, ніж кількість вилученого речовини. При урогенітальних захворюваннях бактеріофаг вводять за допомогою катетера в сечовий міхур. При кишкових інфекціях ліки приймають всередину 3 рази на день на голодний шлунок за годину до їжі.
Зверніть увагу
Під час вагітності застосовувати препарат можна лише з дотриманням дозування, призначеної лікуючим врачом.Еслі у складі рідкого ліки вами виявлені пластівці і помутніння, відмовтеся від його використання.
Корисна порада
Бактеріофаг стафілококовий застосовують також для профілактики сепсису і кишкових кольок у новонароджених за допомогою клізми 2 рази на день протягом неделі.Возможно вживання для зрошення післяопераційних ран і швів.
бактеріофагів називаються віруси бактерій, досить широко поширені в природі. Їх здатність руйнувати клітини хвороботворної мікрофлори застосовують і в медицині. Зокрема, бактеріофаги використовують для виготовлення препаратів, активних у відношенні різних збудників.
Інструкція
1
Препарати, що містять бактеріофаги, володіють високим антибактеріальну дію, вони не порушують нормального біоценозу організму, є незамінними при стійкості збудників до антибіотиків. Їх можна застосовувати в комплексі з іншими лікарськими препаратами. Бактеріофаги призначають дорослим і дітям для лікування і профілактики кишкових гострих інфекцій, гнійно-запальних хвороб, дисбактериозов.
2
Батеріофаг дизентерійний застосовують при захворюваннях, викликаних шигеллами Зонне, Флекснера. Препарат використовують у дорослих і дітей, починаючи з шестимісячного віку. Курс лікування становить 5-7 дн. Дітям до 8-ми років ліки дають 2 рази на день, дітям віком від 8-ми років і дорослим потрібно його приймати 4 рази на день. Рекомендована разова доза: для дітей до 3-х років - 1 таб., Для дітей від 3-х років і дорослих - 2 таб. Таблетки потрібно приймати до їди.
3
Бактеріофаг сальмонельозний призначають для лікування сальмонельозів у дорослих і дітей. Кращий результат дає застосування препарату з перших днів хвороби. Курс терапії становить 5-7 дн. Препарат в розчині і в таблетках застосовують за 1 годину до їжі. Також його можна вводити за допомогою клізми. Перед застосуванням флакон з ліками необхідно збовтувати. Перорально препарат приймають 2-3 рази на день, в клізмі після спорожнення кишечника - 1 раз в день.
4
Разове кількість для прийому всередину становить: для дітей до 6 міс. - 10 мл, від 6 міс. до 3-х років - 1 таб., від 3-х до 8-ми років - 2 таб., дітям від 8-ми років і старше - 2-4 таб. Доза для застосування в клізмі становить: для дітей до 6 міс. - 20 мл, дітей від 6 міс. до 3-х років - 30-40 мл., для дітей від 3-х до 8-ми років - 40-50 мл таб., дітям від 8-ми років і старше - 40-100 мл. Якщо протягом перших 3-х днів після закінчення курсу прийому бактеріофага поліпшення не наступило, рекомендується повторити лікування. Якщо повторний курс застосування також не дав результатів, продовжувати терапію недоцільно.
5
Бактеріофаг колі-протейний застосовується лікування ентероколітів, клопотів колі-протейних походження. При ентероколітах ліки приймають з першого дня хвороби 2-3-ма курсами тривалістю 7-10 днів. Періоди між курсами повинні складати 3 дні. Бактеріофаг п'ють 2-3 рази на день. Один раз в день препарат застосовують у клізмі. Рекомендована разова доза становить: для дітей до 6-ти міс. - 5-10 мл, у віці 6-12 міс. - По 10-15 мл, дітям від 1-го до 3-х років дають по 15-20 мл, дорослим і дітям від 3-х років потрібно приймати 20 мл.
6
Доза для застосування в клізмі становить: для дітей до 6-ти міс. - 20 мл, 6-12 міс. - 20 мл, дітям від 1-го до 3-х років - 40 мл, дорослим і дітям від 3-х років - 40-60 мл. Для лікування клопотів препарат використовують 1-2 курсами тривалістю 5-7 дн. Два рази на день необхідно закладати в піхву на 2-3 години тампони, просочені препаратом, або робити зрошення в кількості по 10 мл.