Як вибрати перукарню.

Похід в перукарню, звичайно, подія не унікальне, адже досить часто доводиться вдаватися до послуг її майстрів. Але, безумовно, кожному хочеться вийти з салону з відмінною зачіскою і в хорошому настрої, відчуваючи себе ще більш привабливим в своїх очах і просто чарівним в очах оточуючих. Щоб це було саме так, слід зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зачіски ваших друзів і знайомих. Адже зазвичай результат - найкраща рекомендація перукарні і її майстрів. Якщо вам щось особливо сподобалося, розпитайте, де і у кого вони були.
2
Спробуйте пошукати потрібну вам перукарню в інтернеті: багато салонів мають свої сторінки в мережі, з яких ви можете отримати детальну інформацію про можливості того чи іншого закладу, майстрах і вартості послуг. Ще краще, якщо знайдете незалежні відгуки на форумах або в блогах.
3
Зателефонуйте в обрану вами перукарню і поговоріть з адміністратором. Опишіть йому, що б ви хотіли зробити зі своїм волоссям. Адміністратор в пристойному закладі повинен бути ввічливий, добре поінформований і в стані рекомендувати вам найкращого майстра, який зміг би виконати поставлене вами завдання.
4
Зараз досить багато перукарень і салонів краси. Знайдуться відповідні і недалеко від вашого будинку чи місця роботи: навряд чи має сенс вирушати за цим в інший кінець міста. Здійсніть «розвідку на місцевості», оглянувши зовнішній вигляд закладу та людей, які виходять з перукарні - і те, й інше теж допоможе зробити вибір.
5
Перукарня, в якій можуть зробити чарівну зачіску, не обов'язково повинна бути «крутий» і вражати захмарними цінами. Може підійти і невеликий салончик з розумними цінами. Але не дешевий або порожній! І, зрозуміло, чистий і світлий.
6
Найголовніше в будь-якому закладі - це його кадри. Як виглядає професіонал, напевно, визначити відразу важко, але все-таки ... Зазвичай у нього завжди є клієнти. Подивіться на його зачіску - навряд чи хороший майстер допустить у себе на голові Бог знає що. Нігті майстри не можуть бути довгими, а підбори на ногах - дуже високими, адже це важка і для рук, і для ніг робота. Він завжди уважно вислухає ваші побажання (не завжди погодившись з ними), дасть слушні поради з приводу майбутньої зачіски, не схибить у виборі стилю. І вам захочеться повертатися у нього знову і знову!