Як підвищити енергію організму. Як збільшити енергію в організмі.

Справжній бич нашого часу - синдром хронічної втоми (СХВ). Їм страждають як працівники розумової праці, так і люди, що займаються працею фізичним. Йому підвладні всі віки і часи року, мегаполіси і села, чоловіки і жінки. Щоденна навалюється і підкоряє собі втома не дає радіти життю, зустрічати з посмішкою і гарним настроєм новий день. Падає працездатність, погіршується загальне самопочуття, не відновлюється енергетика. При цьому часто люди не знають, що потрібно робити, щоб підвищити енергію організму. Тим часом рецепти є, вони прості і доступні.
Інструкція
1
Ставте целі.Четкіе, мотивуючі, реальні цілі незмінно повідомляють організму енергію для їх успішного досягнення. Підключіть творчий погляд на все суще, наповніть свої цілі позитивними емоціями. Для цього уявіть, що ви вже благополучно прийшли до наміченої задачі: що ви відчуваєте? Що бачите і чуєте навколо? Що думаєте про себе в цей момент? Чи готові до постановки наступних цілей і готовності їх досягти? Кожен раз в момент втрати віри в себе (тобто в хвилину зниження внутрішньої енергії) уявляйте себе переможцем знову і знову. Допомагає, перевірено.
2
Расслабляйтесь.Качественний релакс здатний акумулювати величезну кількість бадьорить енергії. На жаль, наше сьогоднішнє життя і термін «стрес» дуже часто стають синонімами. Ми практично все робимо в стані сильного напруги - працюємо, пересуваємося, навіть сидимо і лежимо. Від тіла в мозок при цьому постійно йде сигнал небезпеки, в організмі починається робота по переходу в режим готовності до найгіршого, і на цю функцію виділяється колосальна кількість енергії. Чи можна в такому стані говорити про творчість, благих намірах, високому життєвому тонусі, хорошому самопочутті? Звичайно, ні. Єдиним виходом якраз і є розслаблення - усвідомлене, регулярне, якісне. Способи і методи кожен вибирає для себе сам, це можуть бути медитації, музика, флоатинг, масаж, пасивний відпочинок, спілкування з тваринами і т.д.
3
Висипайтесь.Крепкій сон незмінно наповнює наше тіло енергією, сприяє оновленню клітин, відновленню центральної нервової системи і нормалізації роботи всіх органів.
4
Правильно пітайтесь.Больше вживайте енергоємних продуктів (що дають енергію ) - овочів, фруктів, горіхів, рослин. І зведіть до нуля вживання продуктів, які забирають енергію , - напівфабрикатів, чіпсів і різноманітною «хімії», достаток якої спостерігається на прилавках наших магазинів. Пийте багато чистої води.
5
Дихайте правільно.Почітайте спеціальну літературу, там ви знайдете багато дихальних технік. Виберіть те, що, на ваш погляд, підходить вам більше всього. Оволодівши технікою правильного дихання, ви позбавите себе від багатьох проблем зі здоров'ям, і тоді енергія, що витрачається раніше на боротьбу із захворюваннями, попрямує на творчу і позитивну роботу.
6
Двігайтесь.Даже легкі фізичні вправи приносять приголомшливий ефект. Відомо, що після активних тренувань, тобто фізичного навантаження, організм максимально розслабляється, що служить запускає механізмом вироблення енергії. Головне - не перестаратися. Не доводити тіло до перевтоми і знемоги, під час яких піде взагалі вся енергія, накопичена раніше.
7
Влюбляйтесь.Любовь надає життю особливий сенс, тим самим наповнюючи тіло і розум творчою енергією. Не випадково в періоди закоханості людина гори може згорнути.
8
Дякуйте світобудову (бога, природу, всесвіт) за даровану вам жізнь.Благодарность і відчуття радості буття, як відомо, дає можливість обмінюватися енергією з іншими людьми і навіть всесвіту (космосом, божественним началом). Тут діє такий закон: багато віддали - ще більше отримали. Вмійте створювати позитивний настрій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dy1OY0_8hkg
Що потрібно людині для нормальної життєдіяльності? Звичайно, енергія. Але де і з чого черпати цю життєву силу, особливо коли її послаблюють часті застуди, стреси, шкідливі випромінювання та інші негативні фактори зовнішнього середовища. Але, виявляється, джерела енергії присутні і в людині, і навколо нього. Необхідно лише зуміти ними скористатися.
Інструкція
1
Енергетика організму в чому залежить від способу життя і від навколишнього середовища. Сюди відноситься харчування, дихання, рух, чистота розуму і тіла, гармонія з природою. Використовуйте ці фактори розумно, і ви завжди будете сповнені енергії.
2
Харчуйтеся правильно! Ніщо так не позбавляє організм енергії, як часта і багата їжа. Вона зосереджує всю енергію організму навколо органів травлення. Саме тому після ситного обіду або вечері особливо відчувається слабкість і сонливість. Але зовсім інші відчуття приносить легка їжа, яка втамовує голод без почуття переїдання.
3
Дихайте повноцінно! Правильне дихання впливає на стан всього організму і здатне виліковувати багато хвороб. Однак більша частина людей навіть не помічають, як вони дихають. А, між тим, їхнє дихання поверхово, воно вентилює тільки верхні, іноді середні частки легені. Тоді як нижні частки страждають від хронічного кисневого голодування, що неминуче впливає на роботу мозку, серця та інших життєво важливих органів, позбавляючи їх енергії.
4
Рухайтеся постійно! Не обов'язково виснажувати себе активними фізичними навантаженнями, щоб підняти енергетику організму . Цілком достатньо щоденних і тривалих піших прогулянок, які розженуть кров і лімфу, а також зміцнять кістково-суглобову і м'язову систему.
5
Містите тіло в чистоті! Вода знімає напругу, що нагромадилася і негатив і наповнює тіло новою енергією. Дбайте не тільки про зовнішню, а й про внутрішню чистоту організму . Чи не збираєте в собі хронічні хвороби, на лікування яких іде неймовірна кількість енергії.
6
Вчіться розслаблятися і медитувати! Це чудово допомагає в стресових ситуаціях і при «перетравлюванні» неприємних спогадів, оскільки негативні думки забирають дуже багато енергії, залишаючи відчуття спустошеності або роздратування.
7
Звертайтеся до природи і живіть в гармонії з нею! Наприклад, за допомогою дерев вона здатна підняти енергетику організму і, більше того, забрати негатив - причину багатьох хвороб. До дерев, що наділяє людину позитивною енергією, відносяться дуб, береза, сосна і каштан. Відпочивайте серед них, якщо є схильність до частих застуд, проблемам з органами травлення, суглобами і хронічними захворюваннями. Забрати негативну енергію або її надлишок здатний тополя і осика. Вони допомагають при частих головних болях, зобі, болях в печінці та серці.
8
Щоб підняти енергетику організму , звертайтеся до свого первоелементу, відповідному датою народження. Якщо це вода, то будуть корисні плавання і морські купання. Якщо це земля, то енергією зарядить ходіння босоніж по землі або піску. Якщо це вогонь, то корисним буде споглядання язиків полум'я. Аналогічно і з іншими елементами.
Корисна порада
Не вибирайте тільки одне з вподобаних засобів, щоб підняти енергетику організму, оскільки вони все доповнюють один одного, а не замінюють.