Як зняти закладеність вуха. Закладеність вуха лікування.

Заложенность вуха - дуже неприємне явище. Вухо може закласти з різних причин. Наприклад, від попадання в нього рідини або від сірчаної пробки в зовнішньому слуховому проході. Закладеність може бути результатом запального процесу у вусі, тому якщо воно закладено довгий час і домашні засоби не допомагають, зверніться до ЛОРа.
Інструкція
1
Зняти закладеність вуха можна спробувати в домашніх умовах, але для цього потрібно бути впевненим в її причини. Якщо ви знаєте, що в вухо потрапила рідина, або у вас є схильність до виникнення сірчаних пробок у вухах, можете скористатися наступними средствамі.Еслі в вухо потрапила вода, потрібно відразу ж пострибати на одній нозі, схиливши голову в бік закладеного вуха, і плескати по ньому долонею. Таким чином, в більшості випадків вдається «вибити» з вуха потрапила в нього рідину. Слух відразу ж відновиться.
2
Якщо виною закладеності стала сірчана пробка, візьміть перекис водню і капніть одну її краплю в вухо. Через кілька секунд перекис почне пінитися в вусі, розчиняючи сірку. Сірчана пробка буде розчинена і слух відновиться.
3
При відсутності в будинку перекису можна скористатися оливковою олією або гліцерином. Якесь із цих коштів підігрівають і капають у вухо 2-3 краплі. Через 3-5 хвилин беруть ватяні палички і прочищають вухо. Нагріте масло або гліцерин повинні розм'якшити сірчану пробку.
4
Можна також видалити сірчану пробку за допомогою гарячої води в душі. 10-15 хвилин, проведені під гарячою водою допоможуть розм'якшити пробку з вушної сірки та знизити больові відчуття від закладеності вуха.
5
Зняти закладеність вуха під час зльоту літака, що виникає внаслідок перепадів тиску, допоможе жувальна гумка. При постійному жуванні в ротовій порожнині збільшується кількість слини, що змусить вас частіше робити ковтальні руху. За рахунок цього тиск з вух зніматиметься.
6
Під час нежитю не можна сякатися, закривши обидві ніздрі, інакше слиз з носоглотки може потрапити у вухо і викликати запалення. Коли ви сякатися, тримайте рот відкритим.
7
Якщо закладеність вуха супроводжується сильним болем, можна прийняти антигістамінні препарати. З вухами жартувати не можна - обов'язково зверніться до лікаря!
Зверніть увагу
Заложенность вуха може виникати через декількох причин, таких як: перепад тиску, забивання вушного ходу сірчаної пробкою, запальні процеси і часто ми вдаємося до лікування закладеності вуха народними засобами. Давайте розберемося з кожним окремо. 1) Перепад тиску викликає дискомфорт у вухах особливо часто при авіаперельотах.
Корисна порада
Лікування вуха народними засобами, здавна здійснюється за допомогою прогрівання, вушних свічок і закапування у вуха різних розчинів. Вибір способу народного лікування отиту залежить від того, як протікає хвороба, і від рекомендацій лікаря. Народні засоби від закладеності вух можуть мати дуже сильним і різким ефектом. Якщо при отиті з вуха виділяється гній, значить, пошкоджена барабанна перетинка.