Як підвищити гемоглобін в крові. підвищення заліза в крові.

Анемія, або хронічно низький рівень гемоглобіну в крові, це серйозна проблема. Порушення функцій організму, через нестачу гемоглобіну, можуть мати самі неприємні наслідки.

Тому варто контролювати рівень гемоглобіну в своєму організмі і в разі необхідності підвищувати його. Колись не буде зайвою і профілактика на цей рахунок, особливо для маленьких, і особливо для дівчаток. Справа в тому, що нестача гемоглобіну особливо небезпечний для розвитку жіночого організму і дітородної сістеми.Стімуліровать утворення гемоглобіну можуть залізовмісні продукти. До таких відносять:

  • яблука;
  • петрушку і кріп;
  • гречку;
  • м'ясо;
  • субпродукти - печінку, серце;
  • молоко і молочні вироби.

На цьому список далеко не завершений. Всі знають, як благотворно на гемоглобін впливають гранати, волоські горіхи і моркву. Всі ці продукти потрібно вживати у великих колічествах.К превеликий жаль, останні дослідження показали, що залізо з продуктів рослинного походження засвоюється організмом в мізерною ступеня. Тому якщо у Вас постало питання про серйозну гемоглобиновой нестачі, яблуками не звільнитися. У цих випадках, що підвищити гемоглобін потрібно їсти м'ясо і пити молоко.Тем не менше, ось кілька рецептів засобів, які містять великий відсоток заліза. Вони були придумані давно і досить успішно застосовувалися, якщо потрібно було підвищити гемоглобін в крові. Перший варіант пропонує змішати півсклянки гранатового і пів склянки морквяного соку, потім додати дві столові ложки мелених волоських горіхів. Такий ось коктейль, пити тричі на день. Другий варіант, кілька старше. Потрібно заварити крутий відвар з квіток гречки і пити по півсклянки перед їжею. Відзначимо, що напій не з приємних, і його цілком можна змішати з свіжовичавленим яблучним соком.Помніте, що профілактика, це найкраще лікування. Тому дбайте про себе і свій організм, до того, як почнете хворіти. Будьте здорові.