Як прикрасити дерев'яну рамку.

Магазини пропонують величезний вибір дерев'яних рамок з різним художнім оформленням. Але звичайні дерев'яні рамки не радують око особливою красою. Тому для створення будь-якого додаткового дизайну на вже купленої рамці ви можете використовувати техніку «декупаж».
Вам знадобиться
  • - нелакована дерев'яна рамка для фото;
  • - універсальний клей (можна взяти ПВА);
  • - пензлик для клею;
  • - фарби акрилові;
  • - серветки різних кольорів;
  • - м'який пензлик для фарб;
  • - бісер і намистини різних розмірів і форми;
  • - різнобарвна фактурна папір.
Інструкція
1
Тонким шаром нанесіть на рамку клей за допомогою пензлика. Покладіть по всьому периметру рами зверху серветки і розгладьте нерівності.
2
Наклеєні серветки покрийте ще одним шаром клею і покладіть зверху ще один шар серветок. Прикріпіть таким чином 10 шарів (так звана техніка «декупаж»). Чим товще буде «листковий пиріг» з серветок, тим красивіше і фактурнее вийде готова рамка.
3
На одну добу залиште рамку в сухому теплому приміщенні, щоб клей повністю висох. Якщо клей висохне раніше, то можна відразу ж продовжувати роботу.
4
З фактурною паперу виріжте різні фігурки - сердечка, квіточки, листочки - це вже на ваш смак. Для кожної вирізаної фігури зробіть по кілька копій (6-12), так як вони будуть наклеюватися один на одного для створення об'єму. Всі фігурки прикріпіть до рамки клеєм. Потім дайте приклеєним деталям підсохнути і за допомогою пензлика покрийте рамку акриловими фарбами.
5
Коли фарба висохне, в художньому безладді наклейте намистини і бісер між фігурок з фактурної папери. Також можна наклеїти бісер прямо на ці фігурки або викласти їм контур.
Зверніть увагу
Будьте обережні, коли накладаєте першу серветку на рамку. Вам треба встигнути розгладити її раніше, ніж почне підсихати клей. Щоб поверхня рамки була більш гладкою, очистіть її перед нанесенням першого шару клею.
Корисна порада
Коли приклеюєте багато шарів серветок на рамку, можете вчинити так. Наклейте спочатку три шари серветок, дайте виробу трохи підсохнути. Далі клей чергуйте з водою. Так серветки будуть добре триматися без надмірного використання клею.