Як відновити інформацію після форматування.

Флешки та карти пам'яті все більше входять у наше життя. Вони використовуються практично у всіх мобільних пристроях: телефонах і комунікаторах, ігрових приставках, навігаторах і фотоапаратах, нетбуках і електронних книгах. Іноді користувачі неусвідомлено форматують носії інформації, при цьому видаляючи з них всю інформацію .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Recuva;
  • - флешка.
Інструкція
1
В деяких випадках можливе відновлення видаленої інформації за допомогою спеціальних програм. Існує кілька утиліт, що надають такі можливості. Для цього знадобиться програма Recuva. Скачати можна на сайті www.piriform.com/recuva. У безкоштовної версії Recuva, при запуску з'являється майстер, що допомагає відновити вилучену інформацію . На першій сторінці вибираєте тип інформації, яку необхідно відновити. Дана програма дозволяє відновлювати максимум інформації на комп'ютері.
2
На наступній сторінці вказуєте носій, на якому потрібно робити пошук втраченої інформації. В наступному вікні ви можете включити «поглиблений аналіз», якщо при першому пошуку нічого не було виявлено.
3
Після пошуку вам буде показаний список виявлених файлів. Кожен файл маркований кружком певного кольору, який показує стан знайденого файлу. Зелений колір позначає хороший стан файлу, жовтий - файл пошкоджений, але можливо вийде його відновити, червоний - файл неможливо відновити.
4
У цьому списку вам необхідно відзначити галочками файли, які вам потрібні. Далі натисніть на вкладку «Відновити». В програмі з'явиться вікно, в якому потрібно вказати папку, куди потрібно зберегти всі файли. Також варто відзначити, що не варто зберігати файли назад на флешку, так як можуть бути перезаписані сектори, на яких в момент відновлення зберігається інформація. Намагайтеся все зберігати на локальний диск комп'ютера, або спеціально підготовлений диск.
5
Головна умова успішного відновлення втраченої інформації полягає в тому, що після форматування флешки або карти пам'яті, ви не повинні нічого на неї записувати, інакше деякі кластери з необхідними вам файлами будуть перезаписані, і ймовірність успішного відновлення сильно впаде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfKAt-U0k9s
Випадкове форматування носія з потрібною інформацією - явище не таке рідкісне. Однак у цієї проблеми є рішення - відновлення, здавалося б, назавжди загублених файлів.
Інструкція
1
Оберіть одну з програм для відновлення даних. Прикладами можуть служити такі популярні продукти як UFS Explorer, R.saver, GetDataBack і т.п.
2
Скачайте і встановіть обрану програму. Для цього запустіть інсталяційний файл, прочитайте ліцензію на використання, виберіть місце установки і по необхідності інші параметри.
3
Відкрийте програму. Після цього відбудеться автоматичне сканування, в результаті чого ви побачите список виявлених розділів. Виберіть той розділ, інформацію в якому вимагається відновити, після чого налаштуйте додаткові параметри. У їх якості можуть виступати тип файлової системи, кордон проведеного сканування, кодування, алгоритм, за яким буде здійснюватися сканування. Залежно від обраної програми настройки можуть містити й інші пункти.
4
Запустіть сканування відповідного розділу. Залежно від його обсягу, способу підключення та інших характеристик, сканування може тривати від кількох хвилин до кількох годин. Після закінчення процесу у вікні програми будуть відображені знайдені файли і каталоги.
5
Визначте, які з файлів вимагають відновлення. Деякі програми підтримують можливість попереднього перегляду, що полегшує процес відбору. Виберіть і відзначте необхідні файли.
6
Щоб зберегти відновлену інформацію , клікніть по відповідній кнопці на панелі інструментів програми. Виберіть розташування для файлів. Зверніть увагу, що збереження неможливо на той розділ носія, на якому здійснювалося сканування. Тому виберіть небудь інший розділ жорсткого диска, або інше накопичувальне пристрій.
7
Якщо відновлення за допомогою одного з додатків не принесло результату - спробуйте інше. Різні алгоритми відновлення працюють по-різному.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfKAt-U0k9s