Як прибрати жир на попереку.

Прагнення жінок до досконалості тіла - цілком буденне і логічне явище, адже мало якому чоловікові сподобається заплили жиром ноги, руки, живіт або спина. Однією з найбільш проблемних зон дівчат є поперек. Але не потрібно впадати у відчай, все вийде, якщо підійти відповідально до цієї справи.
Вам знадобиться
  • спортивна форма, місце для пробіжок і занять фізичними вправами, еспандер, терпіння і впевненість.
Інструкція
1
Забудьте про жорсткі діетах.Основной причиною появи жиру на попереку є неправильний раціон. Навіть невелика кількість борошняних продуктів викликає відкладення жиру по всьому тілу, а особливо в нижній частині спини. Але позбутися джерела неприємності не означає, позбавлення від її наслідків. Ні в якому разі не слід сідати на найвитонченіші дієти, так як в цьому випадку з'являється ризик завдати шкоди своєму здоров'ю, але ніяк не позбавлення від жиру на попереку. Але все ж невеликі зміни в раціоні доведеться зробити, прибравши з нього продукти, які заважають швидко приводити м'язи в тонус.
2
Не нехтуйте фізичними навантаженнями. Першим з двох дієвих і безпечних способів прибрати жир з попереку є ряд фізичних вправ, спрямованих на зміцнення і розвиток м'язів спини і живота. Плюси цього методу, безумовно, полягають у можливості впоратися з поставленим завданням в найкоротші терміни, закріпивши досягнутий результат. Але в той же час при неправильному виконанні вправ є невелика вірогідність пошкодження м'язів, що не тільки не допоможе прибрати жир, але і сповільнить досягнення мети на кілька днів (а може і більше).
3
Займіться інтенсивним бегом.Вторим безвідмовним способом прибрати жир з попереку вважається біг. При ретельному дотриманні графіка тренувань жир випаровується буквально на очах, причому не тільки в районі попереку, а й в інших частинах тіла. Загальна фізична витривалість помітно виростає, а ноги стають стрункими і злегка м'язистими, що лише підкреслює їх. Негативна сторона полягає в тому, що вкрай важко змусити себе пробігти необхідну кількість кілометрів, не пошкодувавши себе коханого і не вирушивши додому. Крім того, якщо пробіжка буде проходити, наприклад, у міському парку, є ймовірність виникнення неприємностей, таких як агресивні бездомні собаки.
Зверніть увагу
Не варто користуватися "гріючими" поясами, штанами, і іншими пристосуваннями. Вони рідко сприяють прискореному спалюванню жиру. При наявності захворювань серцево-судинної системи, а також травм, здатних загостритися під час тренування, варто дуже акуратно підходити до виконання вправ.
Корисна порада
Не варто перестаратися під час виконання вправ, адже зайвий ентузіазм може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Кращим рішенням будуть тренування під керівництвом досвідченого майстра в цій справі, щоб уникнути витрати часу даремно.