Як вибрати кухонну мийку.

Кухонна мийка - неодмінний атрибут кухонного інтер'єру. Від його правильного вибору залежить не тільки зручність миття посуду, але і загальна інтер'єрна картина приміщення. Щоб правильно вибрати кухонну мийку , слід враховувати багато факторів: розміри кухонних меблів і приміщення в цілому, наявність фільтрів для води, підключених до системи водопостачання, форми і матеріал виготовлення мийки.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся, якої форми мийку ви хотіли б бачити в своїй кухні. Круглі або овальні і прямокутні мийки практично не різняться між собою за обсягом, тому вибір конкретної форми - справа смаку. Так лаконічні прямокутні мийки відмінно впишуться в сучасний інтер'єр у стилі хай-тек, що включає в себе монохромну обстановку. А ось овальні та круглі кухонні мийки відмінно підійдуть до класичного інтер'єру з традиційними кольорами та формами. Трикутні моделі відмінно підійдуть для мийок, розташованих в кутку кухні. Виробники пропонують також фігурні кухонні мийки, здатні зробити інтер'єр унікальним, оригінальним.
2
Краще всього вибрати кухонну мийку з крилом-сушаркою, яке являє собою ребристу плоску поверхню, безпосередньо прилеглу до самої мийці. Крило служить для розташування на ній щойно вимитого посуду, овочів або фруктів. Сушарка сконструйована так, що вся вода з неї стікає в мийку без освіти патьоків і лужиц.
3
Кухонні мийки можуть складатися як з однієї, так і з двох чаш. Перший варіант підходить для невеликої кухні, для невеликої за площею стільниці, якщо кухнею користується одна людина або маленька сім'я. Кухонна мийка, що складається з двох чаш, дуже зручна, особливо якщо займає кутовий розташування. Так в одній чаші миють посуд, а в другій - овочі і фрукти, розморожують продукти. Зазвичай в другу чашу виводять кран з відфільтрованої водою, що пройшла очищення в питній системі, яка розташовується під мийкою.
4
Наступне питання, яке слід вирішити при покупці кухонної мийки - який матеріал віддати перевагу? На сьогоднішній день популярні мийки з композитних матеріалів і нержавіючої сталі. Композит являє собою пов'язану полімером гранітну крихту і відрізняється високою міцністю, довговічністю, стійкістю до низьких і високих температур. Композитним мийкам не страшні і абразивні чистячі засоби. Єдиний їхній недолік - досить висока вартість. Миття з нержавіючої сталі являють собою більш демократичний варіант: вони стійкі до корозії, впливу води, перепадів температур, довговічні. При цьому досить різноманітні по своїй фактурі: ви можете вибрати на свій розсуд глянсову або матову поверхню, з різним опуклим малюнком.