Як додати пункт у контекстне меню. mail fагент до контекстному меню.

При роботі на комп'ютері часто доводиться виробляти однотипні операції з файлами. В такому випадку дуже зручно наявність цієї операції в контекстному меню файлів. Деякі специфічні пункти одразу додаються програмами, які встановлюються на комп'ютер. Наприклад, антивіруси додають пункт «перевірити на віруси».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма FileMenuTools.
Інструкція
1
Деякі пункти можна додати через настройки спеціалізованих програм (програвачі, графічні та службові програми). Програма «Mail.ru агент», наприклад, додає в контекстне меню файлів пункт «Відправити через Mail.ru агент ...», що дозволяє вам відправити будь-який файл на комп'ютер вашого контакту в Mail.ru агента. Програвач JetAudio при установці додає випадає меню , що дозволяє точніше працювати з аудіо і відео файлами.
2
Ще існують спеціалізовані програми, які впроваджуються в оболонку операційної системи. З їх допомогою також можна додати різні пункти в контекстні меню .
3
Програма FileMenuTools при установці створює в контекстному меню папок, підпапок і файлів пункт «Додаткове меню файлу», при зверненні до якого відкривається додаткове каскадне контекстне меню файлу. Завантажити можна з сайту www.lopesoft.com. Після установки програми, пункт «Додаткове меню файлу» має стандартний базовий вид, в якому вже перебувають близько 20 додаткових пунктів.
4
Можливості програми дозволяють прибрати будь-який з цих пунктів, а також додати будь-який новий пункт, в якому можна прописати повний шлях, якщо це файл. Також можна додати робочу папку, ярлик, якщо цей додаток і опис команди. Утиліта в свою чергу дозволяє відключати і включати команди, які будуть додані в контекстне меню «Провідника» для інших додатків.
5
Витративши трохи часу на вивчення цієї нескладної програми, ви надалі зможете заощадити значно більшу кількість часу. В цілому можна сказати, що для більш комфортної роботи слід заздалегідь додавати додаткові пункти в контекстне меню .