Як прикрасити романтичну вечерю.

Якщо у вас намічається романтичний вечерю будинку, то даної події потрібно надати особливий лиск, зробити необхідні акценти. Можна розміститися на затишній кухні або провести вечір у вітальні, на балконі або терасі. А використання маленьких хитрощів в прикрасі столу та інтер'єру кімнати допоможе вам створити романтичний настрій і чудово провести вечір.
Інструкція
1
Незаперечним плюсом буде повна готовність святкового столу та інтер'єру перед приходом бажаного гостя (гості). Тому намагайтеся все встигнути до призначеного часу. Особливий настрій романтичного вечерю у додадуть навіть самі незначні деталі.
2
Зробіть доріжку від вхідних дверей до святкового столу з пелюсток троянди. Даний прийом моментально створить відповідний настрій.
3
Біла скатертина на столі, безумовно, додасть події святковий вигляд. Білий колір символізує колір любові, є кольором чистоти і невинності, символом височини почуттів. Навіть на журнальному столі біла скатертина не буде виглядати безглуздо, якщо в основі її зв'язати широкої красивою стрічкою і декорувати сердечками або бантом.
4
Якщо ви не вмієте готувати, то краще віддати перевагу замовленому вечерю у, а не годувати гостя (гостю) не просмажене відбивної.
5
На столі обов'язково повинні стояти квіти, незалежно від того, принесе гість букет дамі чи ні. При виборі букета враховуйте розмір столу. Великий букет на маленькому столику буде відволікати від спілкування і вечерю а. Краще віддати перевагу маленькому милому букетик.
6
Біла свічка (в колір скатертини) у спеціальному скляному бокалі буде розташовувати до інтимній обстановці, зближувати теплом і заспокоювати полум'ям, допоможе знайти потрібні слова. Поставте її в центр столу.
7
Якщо чоловік бере гостю, але в такий вечір бажано зробити їй подарунок. Це може бути браслет або перстень. Браслет в коробочці можна покласти поруч зі столовими приборами дами, а в разі колечка - через нього можна протягнути серветку і також покласти поруч із столовими приборами дами.
8
В такий вечір на столі будуть доречними маленькі фігурки амурчиків. Також поруч зі столовими приборами можна покласти дві маленькі валентинки. Особливо приємним для гостя (гості) будуть листівки, зроблені власними руками і зворушливою написом «Тільки для тебе» або «З любов'ю».