Як встановити підтримку ієрогліфів. Встановити підтримку мов з ієрогліфами без установочного диска.

Друкувати тексти російською, англійською, українською мовою - не проблема. Клавіатура розрахована для такої роботи. А що робити, якщо треба відобразити ієрогліфи? Для деяких це стає проблемою. Операційну систему можна налаштувати так, що будуть відображатися навіть ієрогліфи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інсталяційний диск Windows;
  • - інтернет;
  • - програма Alcohol.
Інструкція
1
Зайдіть через «Пуск» в «Панель управління». Серед усіх значків виберіть «Мова і регіональні стандарти». Перед вами, на екрані відкриється вікно, в якому натисніть на опцію «Мови». Знайдіть вкладку «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами» і відзначте її галочкою. Потім перейдіть на вкладку з назвою «Додатково». Там розташований список «Кодові сторінки таблиць перетворення». Тепер можете відзначити потрібні вам мови. Поставте галочку на пункт «Застосувати ці параметри для поточного облікового запису ..." і натисніть "Застосувати».
2
Знову зайдіть в папку «Мови і регіональні стандарти». На вкладці «Мови» натисніть на кнопку «Детальніше». Повинно відкритися вікно «Мови та служби текстового вводу», де виберіть вкладку "Параметри" і клацніть «Додати». Відкриється список, в якому знайдіть потрібні параметри. Натисніть кнопку «Ок». Тепер можете розкладку клавіатури перемикати на ієрогліфи. Для цього натисніть клавіші Shift + Ctrl.
3
Можна встановити підтримку ієрогліфів іншим чином. Для цього вам треба зайти в «Пуск» і вибрати «Панель управління». Там ви побачите значок «Шрифти». Відкрийте його натисканням мишки. У цій папці розташовані найрізноманітніші шрифти, з яких виберіть тільки «Arialuni.ttf» і «msgothic.ttc». Встановіть ці шрифти на комп'ютер. Перевантажите ПК. Далі можете перевірити працездатність даної операції. Якщо такі шрифти відсутні у вашому списку, скачайте їх в інтернеті.
4
Якщо на вашому комп'ютері відсутня папка i386lang, яка надає підтримку ієрогліфів, тоді потрібно за допомогою Alcohol 120% змонтувати віртуальний образ з вашого інсталяційного діска.Скачать програму можна з офіційного сайту www.alcohol-soft.com. Потім вийміть папку i386lang з ISO-образу на комп'ютер. Якщо система буде запитувати інсталяційний диск, просто вказуйте шлях до цього файлу. Потім приступайте до установки ієрогліфів, як було описано в першому способі.