Як змінити колір кисті.

Кисть - один з головних інструментів, необхідних для творчості будь-якого художника. Графічний дизайнер - не виняток. Тільки от кистей і можливостей створювати неймовірні образотворчі ефекти за допомогою них у графічного дизайнера набагато більше, ніж у звичайного живописця. «Фотошоповское» кисть по своєму творчому потенціалу може зрівнятися хіба що тільки з чарівною паличкою. І фарби на комп'ютерній палітрі теж особливі, вони підпорядковуються іншим законам. Тому вираз «змінити колір кисті» звичайний художник і комп'ютерний зрозуміють по-різному.
Інструкція
1
По-перше, для дизайнера це вираз буде означати «вибрати інший колір , надати його робочої кисті». На перший погляд, це те ж саме, що і «змішати на палітрі новий колір » для простого художника. Але сам процес вибору і змішання колір ов в графічному редакторі зовсім іншою. Щоб поміняти колір робочої кисті в програмі Adobe Photoshop, клацніть лівою кнопкою миші по піктограмі «Основний колір /Foreground Color» в нижній частині палітри інструментів. Саме ця піктограма відображає поточний колір кисті.
2
У діалоговому вікні «Color Picker (Foreground Color)» виберіть потрібний вам колір одним із способів: пересуваючи повзунки на вертикальній колір овой шкалою, клацнувши на певній точці колір ового поля (як піпеткою), проставивши цифрові значення складових даного колір а у відповідних полях палітри (RGB, CMYK) або шістнадцяткове значення колір а, яке визначається за таблицею html- колір ів. Зразки мінливого колір а (new) і поточного (current) ви можете бачити в колір вих прямокутниках праворуч від колір овой шкали.
3
Є в програмі ще одна зручна палітра для вибору колір а. Це палітра Color. Відкрити її можна через меню Window> Color або простим натисканням «гарячої клавіші» F6. Зазвичай ця палітра відображається в правій частині екрана. Виберіть необхідний колір пересуванням повзунків червоного (R), зеленого (G) і синього колір а (В) або клацніть по колір овому полю внизу палітри і водите по ньому курсором, не відпускаючи кнопку миші. Курсор буде мати вигляд піпетки. Змінюваний колір відображається на піктограмі основного колір а в цій же палітрі.
4
Змінити колір кисті можна також в палітрі Swatches, де зібрані різні бібліотеки колір ів. За замовчуванням ця палітра знаходиться поруч з палітрою Color, але якщо вона закрита, щоб її викликати, виконайте команду меню Window> Swatches. Вибрати іншу бібліотеку колір ов можна, клацнувши по маленькій стрілочці в правому верхньому куті палітри. У списку, виберіть потрібну бібліотеку.
5
Є і друге значення, що може надати дизайнер висловом «змінити колір кисті». Часто буває необхідно змінити основний колір кисті на фоновий (піктограми, що відображають обидва колір а розташовані в палітрі інструментів знизу). Натисніть на клавіатурі клавішу Х (на англійській розкладці) і ці колір а поміняються місцями.
Корисна порада
Палітра Swatches (Зразки) дозволяє зберігати створені вами кольори, які ви плануєте часто використовувати при створенні графіки. У нижньому правому куті палітри знаходяться значки для створення нового зразка кольору (чистий аркуш) і видалення непотрібних зразків (значок урни). Створивши новий колір в палітрі Color, перейдіть в палітру Swatches і клацніть на значку «Новий зразок». Цей колір додасться в палітру зразків. Йому можна присвоїти ім'я, клацнувши подвійним клацанням за зразком і ввівши ім'я у вікні. Щоб видалити непотрібний зразок кольору, перетягніть його мишкою на значок із зображенням урни.