Як поліпшити якість знімків.

Захоплення фотографією зараз дуже поширене. Тим більше що існує велика кількість професійних програм, які допомагають зробити з простої фотографії справжній витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • Щоб поліпшити якість знімків, потрібен персональний комп'ютер, цифровий варіант фотографії та програма для редагування фото. Сама універсальна і популярна програма для редагування фотознімків - Photoshop. Але, якщо потрібно виконати просте редагування фотографій, то можна скористатися стандартною програмою Microsoft Office Picture Manager.
Інструкція
1
Спочатку наводимо курсор на ярлик фотографії, яку треба відредагувати, і натискаємо праву кнопку миші.
2
У розпочатому спливаючому вікні наводимо курсор на опцію «відкрити в» і переводимо курсор миші на позначення програми, в якій ми будемо редагувати фото. Натискає ліву кнопку миші. Фотографія відкривається в програмі, яку ми обрали.
3
Для того, щоб відредагувати розмір фотографії достатньо знайти даний пункт у вікні редактора і ввести потрібні розміри в наявних одиницях. Зазвичай це пікселі або міліметри. Якщо програма редагування фотографій створена для професійного редагування, то досить складно самостійно розібратися в її функціях. В цьому випадку можна скористатися коротким довідником, який зазвичай завантажується разом з програмою.
4
Якщо потрібно відредагувати яскравість, колірний баланс і контрастність фотографії, то для цього використовується спеціальні курсори, які пересуваються в бік зменшення або збільшення показників.
5
Щоб перевести фотографію в інший формат, з іншими показниками дозволу або виконати складне редагування із введенням спецефектів, декоративних елементів, створенням колажів і складною обрізки фотографії, то для цього програми Microsoft Office Picture Manager буде недостатньо. Буде потрібно пройти практичний курс по роботі з професійною програмою редагування фотографій і ґрунтовно потренуватися.
Корисна порада
Краще починати з малого редагування і поступово ускладнювати завдання. Таким чином можна швидше навчитися професійному Фоторедагування.