Як збільшити дозвіл монітора.

Дозвіл екрана дозволяє настроювати чіткість графіки. Це відіграє велику роль в роботі комп'ютера. Збільшення дозволу монітора дозволить вам отримати якісне зображення не тільки картинок і відео, але і всіх елементів робочого столу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Screen Resolution Manager;
  • - програма ReSizer.
Інструкція
1
Зайдіть в «Пуск» на комп'ютері. Потім виберіть розділ «Панель управління» і знайдіть значок «Оформлення та персоналізація». Натисніть на вкладку «Персоналізація» і зайдіть в налаштування дисплея. Там ви зможете збільшити або зменшити дозвіл монітора. Це виконується за допомогою повзунка « Дозвіл ». Для того щоб налаштування збереглися, натисніть кнопку «Застосувати».
2
Можна збільшити дозвіл монітора за допомогою програми Screen Resolution Manager 5.0. Завантажте собі на комп'ютер з сайту softsearch.ru і запустіть. Виберіть опцію «Configuration» і виконайте необхідні налаштування за допомогою повзунка. Збережіть зроблені зміни.
3
Один з найпоширеніших методів настройки дозволу полягає в налагодженні параметрів операційної системи. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі. Відкриється вікно «Властивості екрану» і виберіть пункт «Параметри». Там можете виставляти потрібну вам дозвіл монітора. Потім можете клацнути мишкою по кнопці «Додатково». Там вам потрібно вибрати «Адаптери» і зайти в список всіх режимів. Виберіть дозвіл і натисніть на кнопку «Ок».
4
Можна цю процедуру виконати трохи інакше. Зайдіть в «» Пуск і виберіть «Панель управління». Там розташований значок «Екран», клацніть по ньому. Відкриється вікно з настройками, де зайдіть в «Параметри». Повзунком налаштуйте потрібну дозвіл монітора. Натисніть кнопку «Застосувати».
5
Також існує утиліта ReSizer, яка дозволяє миттєво змінювати дозвіл монітора. Скачайте з софт-порталу soft.softodrom.ru. Далі встановіть її на комп'ютер і запустіть. Відкриється невелике віконце, в якому виконуйте налаштування на свій розсуд. Натиснувши на кнопочку, розташовану біля цифр, виберіть потрібний дозвіл. Можете задати ширину і висоту. Збережіть ваші зміни.