Як зробити футбольне поле.

Футбол володіє серцями мільйонів людей у всьому світі, будь то професійні гравці, просто вболівальники або любителі ввечері поганяти м'яч у дворі. І кожен з них знає, що часто якість гри залежить саме від футбольного поля. Звичайно, приємно грати на поле професійному з природним або штучним покриттям, але багатьом любителям футболу недоступно це задоволення. Але ж можна зробити футбольне поле де-небудь у дворі або пустирі. Тут головне - правильно вибрати місцевість і поверхность.Другой питання, як зробити функціонуюче футбольне поле . Іншими словами, як залучити до своєї майданчику любителів футболу. Організація тренувального процесу також вимагає ділового підходу. І без допомоги грамотно відпрацьованої системи не обійтися. Через зростаючого впливу мережі інтернет на російське населення особливу увагу слід звернути на такий ресурс як findsport . ru . Портал Служби спорту - це не лише єдина інформаційно-пошукова платформа, але єдина у своєму роді система онлайн-бронювання майданчиків. Сайт findsport . ru пропонує інноваційний спосіб роботи зі своїм поле м. Тут можна оперативно вносити зміни в розкладі та контролювати зайнятість майданчики, а також додати дану опцію на свій сайт. Таким чином, відвідувачі вашого сайту отримають достовірну та актуальну інформацію про розклад тренувань на вашому поле . Одне з найголовніших переваг роботи з даною системою - це додаткова реклама, яку ви отримуєте завдяки великої рекламної кампанії порталу.
Інструкція
1
Доглянете більш рівну природну поверхню, на якій немає глибоких вибоїн і великих піднесень, адже це загрожує травмами.
2
Розміри поля теж мають значення. Для звичайного футбольного поля оптимальний розмір - це 90-120 метрів в довжину при ширині 45-95 метрів.
3
Але якщо ви хочете просто грати в своє задоволення, що не вимотуючи при цьому до занепаду сил, то вам потрібно розрахувати відповідні пропорції, наприклад, зменшивши їх на 20-30 метрів. Звичайно, не можна упускати той факт, що поле все ж повинне зберігати обриси прямокутника, а бічна лінія повинна бути довше, ніж лінія воріт.
4
Отже, якщо майданчик підібраний, і ви задоволені її місцем розташування та розмірами, саме час зайнятися розміткою. Яке ж футбольне поле без розмічених ігрових зон.
5
Можна використовувати для цього яскраву (зазвичай білу) фарбу або пісок, якщо під рукою у вас фарби немає. Ширина ліній розмітки повинна складати приблизно 12 см. Причому ширина лінії входить в ігрову площу, яку обмежують. Тобто межею є тільки зовнішній контур ліній. Це правило було вироблено в футболі для того щоб уникнути спірних моментів при виході меча за межі поля або воротарського майданчика.
6
Позначте на своєму поле бічні лінії, лінії воріт і середню лінію, яка поділить поле на рівні половини. Для цього виміряйте довжину поля метром або кроками, найстарішим і перевіреним способом. І позначте центр поля, від якого буде розігруватися м'яч, обвівши його окружністю радіусом 10 см.
7
Зазвичай газон футбольного поля складається з декількох шарів: підкладки, піску і щебеню. А вже потім зверху накладається трав'яний газон, який привозять в рулонах.
8
Але так як ваше футбольне поле натурального походження, пам'ятайте, що для того щоб трава не витоптували, на ній не можна грати більше двох разів на тиждень, інакше доведеться вам бігати за м'ячем по курній землі .
Популярність футболу давно ні в кого не викликають сумнівів. Багато хто грає на асфальті, на землі, в лісі, на пляжі. Також останнім часом з'явилася тенденція створення нових трав'яних полів в нашій країні. Але що робити, якщо дуже дорого орендувати таку площадку? Вихід є - побудувати своє футбольне поле.
Вам знадобиться
  • - рівне простір;
  • - команда помічників;
  • - молоток;
  • - будівельна нитка;
  • - кілочки;
  • - фарба;
  • - трава;
  • - газонокосарка;
  • - ворота (2).
Інструкція
1
Знайдіть місце у дворі або за містом для будівлі футбольного поля. Площа обраної місцевості визначить розмір поля. Якщо такого простору немає, спробуйте знайти хоча віддалено схоже на нього. Головне, щоб воно було досить плоским.
2
Приберіть всі сторонні об'єкти з поля. Будь-які шишки, палиці, гілки, каміння та інше сміття зроблять гру неможливою і небезпечною. Знайдіть час і помічників, які позбудуться цього непотрібного матеріалу. Розмітьте ігрову територію.
3
засадити травою відзначену територію. Взагалі, найкраще купити штучний газон, оскільки за ним найпростіше доглядати, ніж за справжньою травою. Візьміть газонокосарку і підстрижіть траву, щоб її довжина не перевищувала 3.8-4 см. Вона повинна бути досить короткою для м'яча, але і досить об'ємною, щоб вона не згоріла в жарку пору року. Якщо ви живете в жаркій країні, то нехай вона буде трохи вище норми.
4
Накресліть лінії поля. Знайдіть в інтернеті спеціальні діаграми розміток. Зменшіть їх згідно масштабу вашого футбольного поля. Візьміть рулетку і зробіть ретельні заміри. Простягніть будівельну нитка по тому периметру, де потрібно зробити лінії. Вбийте в поле невеликі кілочки, на яких і закріпіть нитку. Підійдіть до цього моменту дуже ретельно, оскільки навіть пару міліметрів промаху перекреслений всі старання.
5
Окресліть центральну лінію, яка поділить площа навпіл. Зробіть штрафну і воротарські площі для обох сторін. Вони повинні складати не більше 1/6 від усього поля. Поставте точки пробиття пенальті. Нанесіть всі лінії за допомогою білої фарби і валика. Також ви можете застосувати спеціальний спрей, який продається для цих цілей.
6
Поставте ворота. Залежно від розміру вашого поля, визначте величину воріт і придбайте їх у подвійному екземплярі. В принципі, можете їх зробити самі. Їх стандартна довжина - 7,3 м, висота - 2,4 м. Якщо такий розмір величезний для площі вашого поля, виберіть менший варіант. Як тільки ви їх встановіть, можете починати грати.