Як поставити лічильник тепла.

Лічильник тепла - це цілий комплекс приладів, який підбирається, встановлюється і обслуговується фахівцями. Він працює повністю автоматично, обчислюючи кількість тепла і реєструючи отриману інформацію. Установка лічильників тепла можлива в нових сучасних будинках, де існує окремий ввід тепломережі в квартиру.
Інструкція
1
Щоб встановити теплолічильник в своїй квартирі, сходіть в ЖЕУ і подайте заяву на установку теплового лічильника.
2
Зверніться в організацію, яка встановлює прилади вимірювання та обліку теплової енергії у вашому місті, з проханням скласти проект установки теплового лічильника у вашій квартирі. Узгодьте отриманий проект з ЖЕУ.
3
Виберіть і купите лічильник теплової енергії. Запросіть кваліфікованого фахівця для установки теплового лічильника. Ним може бути і сантехнік вашого ЖЕУ, якщо він володіє достатньою кваліфікацією і має дозвіл на установку точних приладів такого роду.
4
опломбує лічильник за допомогою офіційного представника вашого ЖЕУ. Встановивши лічильник тепла в окрему квартиру, будинок, котедж, ви зможете проконтролювати платежі за використання теплоносія. Також ви зможете самі регулювати процес подачі тепла в радіатори, регулювати його рівень.
5
Економія коштів, при установці теплових лічильників, складає в середньому 30-70% від раніше призначених за тарифом сум.
6
Лічильник тепла вимірює обсяги теплоносія, що надійшов в систему і вийшов з неї, температуру на вході і виході, розраховує на підставі цього кількість спожитого тепла .
7
Сьогодні для вимірювання тепла в квартирах користуються спеціальними квартирними лічильниками, які складаються з 2 датчиків температури, теплообчислювача і водолічильників. Лічильник і тепла монтуються відповідно до проекту на подаючому або зворотному трубопроводі опалювальної системи.