Як зробити рекламу.

Кожної, хто займається бізнесом, великим або дрібним, усвідомлює всю важливість реклами. Ніхто не дізнається про вас, не купить ваших товарів або послуг, якщо немає реклами. Тому роль реклами в сучасному суспільстві, де панує жорстока конкуренція, зростає з кожним роком.
Інструкція
1
Рекламна стратегія не повинна бути спонтанною. Необхідний чіткий план, без якого ви даремно витратите гроші. Сформулюйте для себе, хто ваш покупець, для кого ви працюєте, кого може зацікавити ваша продукція. Ви повинні чітко уявляти собі цю людину і будувати свою рекламну концепцію так, щоб зацікавити саме вашого головного покупця.
2
Визначте, які основні цілі повинні бути досягнуті конкретної рекламною акцією. Чи хочете ви заявити про себе, або підвищити продажі певного товару в конкретні дати, або хочете проінформувати про знижки, або створити новий імідж.
3
Визначте головну ідею вашої реклами. Це може бути загадкова гра, або абсурдне твердження (наприклад, всі успішні люди - великі ледарі), або просто інформація (наприклад, по понеділках - все з 30% знижкою для всіх) і т.д.
4
Після первинної підготовки та аналізу потрібно вирішити, де повинна бути розміщена реклама і в якій формі. Чи достатньо вам оголошення в газеті, або ви хочете рекламу на радіо, або потрібно задіяти промоутерів, що роздають на вулицях листівки, або ж ви вирішите, що оптимальним буде розміщення рекламних банерів на головних магістралях вашого міста.
5
Визначтеся з термінами проведення рекламної компанії. Порахуйте, у скільки обійдуться всі рекламні заходи. Порівняйте ці цифри з сумою передбачуваної вигоди. Якщо потрібно, внесіть корективи. У цьому моменті не варто бути занадто оптимістичними. Прорахуйте також невдалий варіант. Чи готові ви до таких витрат?
6
Складіть детальний план всієї рекламної компанії - самі або доручіть це рекламному агентству. Потрібно розробити кожен елемент - від впізнаваного логотипу до ефектного слогана, узгодити всі терміни та акції.
7
Дуже важливо правильно підготувати роботу фірми під час рекламної компанії. Якщо ви заявляєте, що в певний час кожен клієнт отримає подарунок, значить, вони обов'язково повинні бути в достатній кількості, а всі співробітники знають, що його потрібно вручати, знають, де подарунки брати і за якої умови видавати.
8
Під час проведення рекламної компанії фірма знаходиться в зоні підвищеної уваги, тому її робота повинна бути бездоганна. Пам'ятайте, що погана слава голосніше хорошою.
Архіватори - це програми, що оптимізують роботу з файлами в цілях їх відправлення поштою, зменшення їх розміру або просто зберігання. WinRar є найбільш зручною програмою-архіватором, що і підтверджується широким попитом на неї серед користувачів персональних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма WinRar або інший архіватор.
Інструкція
1
Скачайте програму WinRar на комп'ютер з офіційного сайту розробника. Виконайте інсталяцію згідно вказівок майстра установки.
2
Виберіть файли, які будуть входити в архів. Це робиться шляхом одночасного натискання на них лівою кнопкою миші і клавіші Ctrl. Натисніть на обраних файлах правою кнопкою миші, виберіть пункт «Додати файли в архів». У вас з'явиться вікно програми WinRar.
3
Налаштуйте параметри архіву. Встановіть метод стиснення файлів - максимальний змінить їх розмір до мінімального, але час на створення архіву буде витрачено більше, ніж при виборі інших варіантів. Якщо потрібно, виконайте розбивку архіву на файли певного розміру - зазвичай це потрібно для їх подальшого запису на знімні носії певного обсягу.
4
Якщо потрібно додавання в архів додаткових файлів, натисніть кнопку «Обзор», яка розташовується в правому верхньому куті. Ви можете додавати необмежену кількість даних. Виберіть режим - оновлення файлів, їх заміна, створення копій і т.д.
5
Введіть ім'я архіву. Якщо він створюється для подальшої відправки по мережі інтернет, то краще всього ввести назву на латиниці - це допоможе уникнути проблем з кодуванням.
6
На вкладці «Додатково» виберіть потрібну вам конфігурацію. Якщо потрібно встановити пароль, введіть його, в який з'явився після натискання кнопки «Встановити пароль», вікні. Якщо потрібно, зашифруйте імена файлів. Щоб при відкритті архіву у програмі їх імена не відображалися.
7
Поверніться на вкладку «Загальні». Виберіть формат архіву - ZIP. Натисніть кнопку «ОК», тим самим запустивши процес архівування файлів. Час на виконання цієї операції розраховуйте приблизно, виходячи з обсягу файлів, їх кількості, а також методу стиснення - чим менше стиск, тим менше часу знадобиться на архівування.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, WinRar не є безкоштовною програмою.
Корисна порада
Якщо ви не плануєте користуватися архіватором постійно, використовуйте пробну версію програми.